Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Kampioenschap van Vlaanderen

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 15 wrzesień 17, Koolskamp - Koolskamp, Dystans: 192km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Fernando Gaviria RendonEtixx - Quick Step4:20:33
2Dylan GroenewegenTeam Roompot+0:00
4August Jensen+0:00
5Aksel MommelaLeopard Development Team+0:00
6Roy JansWallonie-Bruxelles+0:00
7Rudy BarbierAG2R La Mondiale+0:00
8Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+0:00
9Timothy DupontVerandas Willems CT+0:00
10Konrad Gessner+0:00
11Jonas RickaertTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
12Mark RenshawMTN Qhubeka+0:00
13Jelle MannaertsVerandas Willems CT+0:00
14Andre LooijTeam Roompot+0:00
15Jimmy DuquennoyWallonie-Bruxelles+0:00
16Quentin JaureguiAG2R La Mondiale+0:00
17Timothy Stevens+0:00
18Jason van DalenTeam De Rijke - Shanks+0:00
19Maximiliano RichezeLampre-Merida+0:00
20Kevin DeltombeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
21Aidis KruopisVerandas Willems CT+0:00
22Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert+0:00
23Twan CastelijnsBlanco Pro Cycling Team+0:00
24Berden de VriesTeam Roompot+0:00
25Gaetan PonsLeopard Development Team+0:00
26Lionel Taminaux+0:00
27Lennert TeugelsVerandas Willems CT+0:00
28Thomas Edward GibbonsWanty - Groupe Gobert+0:00
29Oliver NaesenAG2R La Mondiale+0:00
30Luc WirtgenLeopard Development Team+0:00
31Boris ValleeBretagne-Seche Environnement+0:00
32Tom DerniesWallonie-Bruxelles+0:00
33Michael GoolaertsVerandas Willems CT+0:00
34Jens DebusschereLotto Soudal+0:06
35Gianni Marchand+0:06
36Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+0:08
37Reinardt Janse van RensburgMTN Qhubeka+0:08
38Oeivind LukkedalUno-X Hydrogen Development Team+0:08
39Etienne van EmpelTeam Roompot+0:08
40Timo RoosenBlanco Pro Cycling Team+0:08
41Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+0:08
42Coen VermeltfoortTeam Roompot+0:08
43Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+0:08
44Alvaro ChaguiEtixx - Quick Step+0:12
45Mikael CherelAG2R La Mondiale+0:15
46Benoit CosnefroyAG2R La Mondiale+0:15
47Kenny De HaesWanty - Groupe Gobert+0:15
48Nicolas VereeckenRoubaix Lille Metropole+0:17
49Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+0:19
50Andre GreipelLotto Soudal+0:19
51Maxime FarazijnTopsport Vlaanderen-Baloise+0:19
52Sven ReutterTeam Stoelting+0:19
53Theo Reinhardt+0:19
54Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+0:23
55Carmelo FotiLeopard Development Team+0:23
56Patrick MoellerBMC Racing Team+0:23
57Alexander Geuens+0:23
58Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:23
59Gustav Hoeoeg+0:23
60Robert WagnerBlanco Pro Cycling Team+0:23
61Julien BerardAG2R La Mondiale+0:23
62Daan MeijersTeam De Rijke - Shanks+0:23
63Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+0:23
64Iljo KeisseEtixx - Quick Step+0:23
65Jeremy LecroqEtixx - Ihned+0:28
66Stijn SteelsTopsport Vlaanderen-Baloise+0:31
67Jan BrockhoffLeopard Development Team+0:35
68Krister Hagen+0:36
69Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+0:36
70Dennis CoenenLeopard Development Team+0:36
71Andy Leigh+0:36
72Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+0:36
73Marcel SiebergLotto Soudal+0:40
74Frederik VeuchelenWanty - Groupe Gobert+0:51
75Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+0:51
76Tom DevriendtWanty - Groupe Gobert+0:55
77Fabio SabatiniEtixx - Quick Step+0:56
78Nikolas MaesLotto Soudal+0:56
79John MandryschLeopard Development Team+0:58
80Elias van BreussegemVerandas Willems CT+0:58
81Adriaan JanssenSEG Racing+1:03
82Alexey VermeulenBlanco Pro Cycling Team+1:05
83Nicholas DougallMTN Qhubeka+1:09
84Julien StassenWallonie-Bruxelles+1:11
85Jean-Pierre DruckerBMC Racing Team+1:11
86Florian VachonBretagne-Seche Environnement+1:16
87Daniel McLayBretagne-Seche Environnement+1:16
88Thibault GuernalecBretagne-Seche Environnement+1:16
89Jan-Willem van SchipTeam De Rijke - Shanks+1:28
90Taco van der HoornTeam Roompot+1:28
91Francisco Jose VentosoBMC Racing Team+1:38
92Kevin VerwaestVeranclassic-Ago+1:41
93Moreno De PauwTopsport Vlaanderen-Baloise+1:45
94Stijn De Bock+1:49
95Enzo WoutersLotto Soudal+1:49
96Bram WeltenBMC Racing Team+2:04
97Erwan CorbelBretagne-Seche Environnement+2:08
98Alan RiouBretagne-Seche Environnement+2:47
99Bernhard EiselMTN Qhubeka+2:56
100Davide MartinelliEtixx - Quick Step+3:03
101Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+3:03
102Johann van ZylMTN Qhubeka+3:03
103Sjoerd BaxTeam De Rijke - Shanks+3:03
104Lawrence NaesenWallonie-Bruxelles+3:03
105Emiel PlanckaertLotto Soudal+3:03
106David BoucherFDJ+3:03
107Domenic Weinstein+4:21
108Ryan GibbonsMTN Qhubeka+5:10
-Lander Seynaeve (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Martin Velits (DNF)Etixx - Quick Step
-Martijn Budding (DNF)Team Roompot
-Rens Tulner (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Joeri Calleeuw (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Floris Gerts (DNF)BMC Racing Team
-Loic Vliegen (DNF)BMC Racing Team
-Erlend Blikra (DNF)
-Jan Reynaerts (DNF)
-Michiel Dieleman (DNF)
-Bram Tankink (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Szymon Rekita (DNF)Leopard Development Team
-Mitchell Mulhern (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Mark Cavendish (DNF)MTN Qhubeka
-Brent van de Kerkhove (DNF)
-Matthias Vandewalle (DNF)
-Even Rege (DNF)
-Dylan Kowalski (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Jordi Van Dingenen (DNF)
-Jonathan Breyne (DNF)Veranclassic-Ago
-Anton Tunset (DNF)
-Ruben Pols (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Seppe Verschuere (DNF)
-Ciske Aneca (DNF)
-Lorenzo Blomme (DNF)
-Felix Gross (DNF)
-Alexander Maes (DNF)Katusha
-Mathias van Gompel (DNF)Lotto Soudal
-Stijn Vandenbergh (DNF)AG2R La Mondiale
-Lukas Spengler (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Sander Cordeel (DNF)Verandas Willems CT
-Ole Andre Austevoll (DNF)
-Jasper Frahm (DNF)
-Martin Elmiger (DNF)BMC Racing Team
-Pit Leyder (DNF)Leopard Development Team
-Stef van Zummeren (DNS)Verandas Willems CT
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Septemvri Sofia 0-1 Botev Plovdiv
    GolGol: 20' Nedelev
  • Volga Olimpiec Nizhny 2-0 FC Dinamo St Petersburg
    Kartka Kartka: 57' Fomin
  • Loko 0-1 Russkie Vityazi
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Teraktor Sazi 2-1 Sepidrood Rasht
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Long An Tan An 1-2 Can Tho
    GolGol: 24' Amougou
  • Urawa Red Diamonds 0-0 Al Hilal
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Long An Tan An 1-2 Can Tho
    GolGol: 20' Huynh Tran Duc
  • Gazprom 1-0 Tomsk
    GolGol: 12' Sutormin
  • Krylya Sovetov Samara 1-0 Shinnik Jaroslavi
    GolGol: 9' Samodin
  • Ganja 0-3 FK Gilan
    GolGol: 40' Kone
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia