Wyniki lotto
Dzisiejsze wyniki Lotto godz.21:40:

16
21
31
40
45
49
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Grand Prix de Wallonie

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 13 wrzesień 17, Chaudfontaine - Namur, Dystans: 212.1km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Tim WellensLotto Soudal5:26:00
2Tony GallopinLotto Soudal+1:22
3Julien SimonCofidis+1:23
4Tiesj BenootLotto Soudal+1:23
5Jan BakelantsAG2R La Mondiale+1:25
6Dylan TeunsBMC Racing Team+1:28
7Jelle VanendertLotto Soudal+1:37
8Gianluca BrambillaItaly National Selection+1:37
9Bjorg Lambrecht+1:37
10Loic VliegenBMC Racing Team+1:37
11Enrico BattaglinBlanco Pro Cycling Team+1:37
12Thibault FerasseEquipe Cycliste Armee de Terre+1:37
13Dimitri ClaeysCofidis+1:37
14Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+1:37
15Dimitri PeyskensVeranclassic-Ago+1:37
16Maarten WijnantsBlanco Pro Cycling Team+1:37
17Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+1:37
18Thibaut PinotFDJ+1:37
19Martin ElmigerBMC Racing Team+1:37
20Patrick MoellerBMC Racing Team+1:37
21Mikael CherelAG2R La Mondiale+1:37
22Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+1:37
23Nathan van HooydonckBMC Racing Team+1:37
24Yoann OffredoWanty - Groupe Gobert+1:37
25Huub DuijnVerandas Willems CT+1:37
26Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+1:37
27Martijn BuddingTeam Roompot+1:37
28Dorian GodonCofidis+1:37
29Jimmy Janssens+1:37
30Nicolas EdetCofidis+1:47
31Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+1:47
32Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+1:50
33Alexey VermeulenBlanco Pro Cycling Team+2:04
34Davide MartinelliEtixx - Quick Step+2:14
35Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+2:29
36Paul MartensBlanco Pro Cycling Team+2:30
37Taco van der HoornTeam Roompot+2:34
38Kevin DeltombeTopsport Vlaanderen-Baloise+2:37
39Piet AllegaertTopsport Vlaanderen-Baloise+2:44
40Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+2:59
41Benoit CosnefroyAG2R La Mondiale+3:23
42Benjamin ThomasEquipe Cycliste Armee de Terre+3:34
43Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+3:40
44Petr VakocEtixx - Quick Step+4:06
45Stijn DevolderVerandas Willems CT+4:15
46Charlie Arimont+5:07
47Abram Stockman+5:07
49Arjen LivynsVerandas Willems CT+5:07
50Adriaan JanssenSEG Racing+5:07
51Jordi Warlop+5:07
52Michiel Stockman+5:07
53Dennis CoenenLeopard Development Team+5:07
54Maximilien Picoux+5:07
55Justin JulesWallonie-Bruxelles+5:07
56Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+5:07
57Matthias De Witte+5:07
58Floris GertsBMC Racing Team+5:07
59Gregory HabeauxWallonie-Bruxelles+5:07
60David GauduFDJ+5:07
61Jasper Philipsen+5:15
62Stan Dewulf+5:15
63Bart De ClercqLotto Soudal+5:15
64Clement VenturiniCofidis+5:15
65Frederik VeuchelenWanty - Groupe Gobert+5:18
66Maxime VantommeWallonie-Bruxelles+5:18
67Ruben PolsTopsport Vlaanderen-Baloise+5:21
68Jimmy RaibaudEquipe Cycliste Armee de Terre+5:45
69Kevin IstaWallonie-Bruxelles+5:53
70Tanguy TurgisCofidis+6:07
71Julien MortierWallonie-Bruxelles+6:07
72Matthias Le TurnierCofidis+6:07
73Florian VachonBretagne-Seche Environnement+6:18
74Quentin JaureguiAG2R La Mondiale+7:09
75Maxime FarazijnTopsport Vlaanderen-Baloise+10:58
76William Elliott+11:31
77Thimo Willems+13:26
78Ben HermansBMC Racing Team+13:26
79Andy Leigh+13:26
80Rob Ruijgh+13:26
81Anthony Debuy+13:26
82Yann Pestiaux+13:26
83Pierre Goebeert+13:26
84Jurgen van den BroeckBlanco Pro Cycling Team+13:26
85Aaron Verwilst+13:26
86Mathias van GompelLotto Soudal+13:26
87Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+13:26
88Nikolas MaesLotto Soudal+13:26
89Julien BerardAG2R La Mondiale+13:26
90Gianni Marchand+13:26
91Stijn VandenberghAG2R La Mondiale+13:26
92Fernando Gaviria RendonEtixx - Quick Step+13:26
93Bastien DucultyEquipe Cycliste Armee de Terre+13:26
94Martijn KeizerBlanco Pro Cycling Team+13:26
95Berden de VriesTeam Roompot+13:26
96Francois BidardAG2R La Mondiale+13:26
97Wim Reynaerts+13:26
98Romain Le RouxEquipe Cycliste Armee de Terre+13:26
99Thibault GuernalecBretagne-Seche Environnement+14:33
100Franklin Six+14:33
101Kenny MollyBretagne-Seche Environnement+14:33
102Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+14:33
103Lennert TeugelsVerandas Willems CT+14:33
104Michael CoolsVerandas Willems CT+16:59
105Andre LooijTeam Roompot+16:59
106Max Emil Boholm KoernerUno-X Hydrogen Development Team+16:59
107Etienne van EmpelTeam Roompot+16:59
108Marvin Tasset+16:59
109Sebastien DelfosseWallonie-Bruxelles+16:59
110Edward Walsh+16:59
111Robby Cobbaert+16:59
112Norman Vahtra+16:59
113Thomas JolyRoubaix Lille Metropole+16:59
114Harm Vanhoucke+17:06
115Iljo KeisseEtixx - Quick Step+17:06
116Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+20:55
-Yohan Bagot (DNF)Cofidis
-Cedric Pineau (DNF)FDJ
-Laurent Pichon (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Thomas Degand (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Davide Cimolai (DNF)FDJ
-Emiel Planckaert (HD)Lotto Soudal
-Pieter Serry (DNF)Etixx - Quick Step
-Guillaume Haag (HD)
-Jeremy Roy (DNF)FDJ
-Alvaro Chagui (DNF)Etixx - Quick Step
-Jeremy Lecroq (DNF)Etixx - Ihned
-Coen Vermeltfoort (DNF)Team Roompot
-Julien Loubet (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Brecht Ruyters (HD)
-Stijn Steels (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Lander Seynaeve (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Marc Sarreau (DNF)FDJ
-Steve Morabito (DNF)FDJ
-Niels de Rooze (DNF)Veranclassic-Ago
-Jerome Baugnies (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Kevin Ledanois (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Edward Planckaert (HD)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Kevin de Jonghe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Dries de Bondt (HD)Verandas Willems CT
-Sylvain Moniquet (DNF)
-Auxence Buntinx (HD)
-Rudy Molard (DNF)FDJ
-Alex Kirsch (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Tom Devriendt (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Jeremy Leveau (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Nicolas Vereecken (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Nans Peters (DNF)AG2R La Mondiale
-Sander Cordeel (DNF)Verandas Willems CT
-Otto Vergaerde (DNF)Verandas Willems CT
-Merlijn Decoster (HD)
-Steven Tronet (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Steff Crass (DNF)
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Arka Gdynia 1-0 Górnik Zabrze
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Burnley 0-0 Stoke
    Zmiana: 82' Wchodzi na boiska Vokes Schodzi z boiska Wood
  • Zwolle 1-1 Alkmaar
    Kartka Kartka: 83' Midtsjoe
  • Hearts 2-0 Dundee FC
    Zmiana: 75' Wchodzi na boiska Leitch-Smith Schodzi z boiska McGowan
  • Huddersfield 0-3 Chelsea
    Zmiana: 67' Wchodzi na boiska Hadergjonaj Schodzi z boiska Loewe
  • Termalica B-B Nieciecza 2-1 Śląsk Wrocław
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Ross County 2-1 Kilmarnock
    Zmiana: 77' Wchodzi na boiska Draper Schodzi z boiska Eagles
  • Arka Gdynia 1-0 Górnik Zabrze
    GolGol: 90' Zbozien
  • Ross County 2-1 Kilmarnock
    Zmiana: 77' Wchodzi na boiska Burke Schodzi z boiska Jones
  • Mainz 05 0-2 Bor. Dortmund
    Zmiana statusu meczu: Koniec
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia