Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Grand Prix de Plumelec-Morbihan

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 27 maj 17, Plumelec - Plumelec, Dystans: 182km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Alexis VuillermozAG2R La Mondiale4:14:30
2Jonathan HivertTeam Europcar+0:08
3Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+0:10
4Artur VichotFDJ+0:10
5Julien SimonCofidis+0:10
6Benoit CosnefroyAG2R La Mondiale+0:10
7Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+0:12
8Kevin RezaFDJ+0:12
9Thibault FerasseEquipe Cycliste Armee de Terre+0:12
10Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+0:12
11Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+0:17
12Aitor GonzalezMurias Taldea+0:21
13Julien LoubetEquipe Cycliste Armee de Terre+0:23
14Aurelien Paret-Peintre+0:26
15Fabio TommassiniArea Zero Pro Team+0:27
16Roman MaikinRusVelo+0:33
17Bryan NauleauTeam Europcar+0:34
18Mikel BizkarraMurias Taldea+0:34
19Daniel NavarroCofidis+0:34
20Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+0:34
21Pierre-Roger LatourAG2R La Mondiale+0:36
22Damien TouzeHP BTP–Auber93+0:42
23Julien El FaresTeam Marseille 13 KTM+0:46
24Jeremy MaisonFDJ+0:53
25Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+0:56
26Jeremy BescondHP BTP–Auber93+0:59
27Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+1:06
28Cyril GautierAG2R La Mondiale+1:12
29Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+1:12
30Pierre GouaultHP BTP–Auber93+1:16
31Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+1:22
32Mauro FinettoItaly National Selection+1:22
33Johan Le BonFDJ+1:26
34David GauduFDJ+1:32
35Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+1:38
36Christophe RiblonAG2R La Mondiale+1:41
37Federico CanutiArea Zero Pro Team+2:23
38Clement VenturiniCofidis+2:37
39Tom VermeerTeam Jo Piels+2:47
40Florian VachonBretagne-Seche Environnement+2:51
41Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+2:51
42Victor Lafay+2:51
43Thomas VoecklerTeam Europcar+3:25
44Cyril LemoineCofidis+3:25
45Artem OvechkinRusVelo+3:25
46Sofiane MerignatTeam Marseille 13 KTM+3:40
47Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+4:19
48Sergey NikolaevRusVelo+4:19
49Guillaume BonnafondCofidis+4:52
50Axel DomontAG2R La Mondiale+4:52
51Jimmy TurgisCofidis+5:50
52Arnaud CourteilleFDJ+5:50
53Arnold JeannessonBretagne-Seche Environnement+6:57
54Julien DuvalAG2R La Mondiale+6:57
55Ryan AndersonTeam Europcar+6:57
56Nicolas SamparisiArea Zero Pro Team+6:57
57Eneko LizarraldeMurias Taldea+6:57
58Fabien GrellierTeam Europcar+6:57
59Romain GuillemoisTeam Europcar+6:57
60Axel Journiaux+6:57
61Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+6:57
62Artur ErshovRusVelo+6:57
63Simon Guglielmi+6:57
64Marlon GaillardTeam Europcar+6:57
65Lander SeynaeveRoubaix Lille Metropole+6:57
66Paul OurselinTeam Europcar+8:13
67Jeremy CornuTeam Europcar+9:44
68Andrey SolomennikovRusVelo+9:44
69Tom ThillLeopard Development Team+10:08
-Lucas De Rossi (DNF)Team Marseille 13 KTM
-David Menut (DNF)HP BTP–Auber93
-Kyohei Mizuno (DNF)
-Damien Garcia (DNF)Bike Aid
-Julien Amadori (DNF)
-Francesco Petrini (DNF)Area Zero Pro Team
-Kevin Lebreton (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Jimmy Raibaud (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Ettore Carlini (DNF)Area Zero Pro Team
-Daniel Diaz (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Igor Boev (DNF)RusVelo
-Leo Vincent (DNF)FDJ
-Romain Lemarchand (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Armindo Fonseca (DNS)Bretagne-Seche Environnement
-Jan Petelin (DNF)
-Romain Le Roux (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Mathias Frank (DNF)AG2R La Mondiale
-Ivan Centrone (DNF)
-Yuto Yoshida (DNF)
-Fabien Canal (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Angelo Vitiello (DNF)Area Zero Pro Team
-Flavien Dassonville (DNF)HP BTP–Auber93
-Felix Pouilly (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Jelle Donders (DNF)
-Emiel Vermeulen (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Tom Bossis (DNF)
-Takayuki Mizuno (DNF)
-Sony Lamarre (DNF)
-Kiril Sveshnikov (DNF)RusVelo
-Florian Hudry (DNF)
-Cedric Pineau (DNF)FDJ
-Quentin Pacher (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Thierry Hupond (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Julen Irizar (DNF)Murias Taldea
-Krisztian Lovassy (DNF)Utensilnord Ora24.eu
-Wayne Stijns (DNF)
-Pello Olaberria (DNF)Murias Taldea
-Nicolas Baldo (DNF)HP BTP–Auber93
-Alo Jakin (DNF)HP BTP–Auber93
-Claudio Catania (DNF)
-Romain Combaud (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Alexander Porsev (DNF)RusVelo
-Hugo Hofstetter (DNF)Cofidis
-Aritz Bagues (DNF)Murias Taldea
-Yann Guyot (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Istanbulspor 1-1 Samsunspor
    Zmiana: 58' Wchodzi na boiska Yilmaz Schodzi z boiska Kojic
  • Adanaspor 1-2 Gaziantepspor
    Zmiana: 54' Wchodzi na boiska Kaya Schodzi z boiska Aynaoglu
  • Ganja 0-3 FK Gilan
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Istanbulspor 1-1 Samsunspor
    GolGol: 55' Colak
  • Septemvri Sofia 0-1 Botev Plovdiv
    GolGol: 20' Nedelev
  • Volga Olimpiec Nizhny 2-0 FC Dinamo St Petersburg
    Kartka Kartka: 57' Fomin
  • Loko 0-1 Russkie Vityazi
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Teraktor Sazi 2-1 Sepidrood Rasht
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Long An Tan An 1-2 Can Tho
    GolGol: 24' Amougou
  • Urawa Red Diamonds 0-0 Al Hilal
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia