Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Coppa Bernocchi

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Włochy
KolarstwoCoppa Bernocchi
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 14 wrzesień 17, Legnano - Legnano, Dystans: 194km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Sonny ColbrelliBahrain Merida Pro Cycling Team4:34:32
2Guillaume BoivinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:00
3Sacha ModoloLampre-Merida+0:00
4Michael AlbasiniOrica-GreenEdge+0:00
5Elia VivianiTeam Sky+0:00
6Simone ConsonniLampre-Merida+0:00
8Mihkel RaeimCycling Academy Team+0:00
9Eduard Prades ReverteCaja Rural+0:00
10Davide BalleriniAndroni Giocattoli+0:00
11Silvio HerklotzTeam NetApp+0:00
12Quentin PacherTeam Marseille 13 KTM+0:00
13Enrico BarbinBardiani-CSF Pro Team+0:00
14Sepp KussOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:00
15Manuel BellettiSoutheast+0:00
16Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:00
17Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+0:00
18Dylan PageCaja Rural+0:00
19Michal PalutaCCC Sprandi Polkowice+0:00
20Fabian LienhardTeam Vorarlberg+0:00
21Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:00
22Niccolo BonifazioBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
23Dmitry SokolovLokosphinx+0:00
24Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF Pro Team+0:00
25Patrick GamperTirol Cycling Team+0:00
26Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+0:00
27Sergey ShilovLokosphinx+0:00
28Daniele BennatiMovistar Team+0:00
29Ivan SantaromitaNippo - Vini Fantini+0:00
30Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+0:00
31Dmitry StrakhovLokosphinx+0:00
32Simone VelascoBardiani-CSF Pro Team+0:08
33Marco FrapportiAndroni Giocattoli+0:08
34Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+0:08
35Alex AranburuCaja Rural+0:08
36Maxime BouetBretagne-Seche Environnement+0:08
37Yonder GodoySoutheast+0:08
38Roman MaikinRusVelo+0:08
39Gino Mader+0:08
40Simone PonziSoutheast+0:08
41Aliaksandr RiabushenkoLampre-Merida+0:08
42Romain HardyBretagne-Seche Environnement+0:08
43Sebastian SchoenbergerTirol Cycling Team+0:19
44Arnold JeannessonBretagne-Seche Environnement+0:19
45Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+0:19
46Andriy VasylyukTeam Kolss+0:23
47Antonio MolinaCaja Rural+0:23
48Jonathan LastraCaja Rural+0:23
49Jon IrisarriCaja Rural+0:23
50Cesare BenedettiTeam NetApp+0:23
51Andrea PaliniAndroni Giocattoli+0:23
52Simone RavanelliMG Kvis - Wilier+0:23
53Nicola GaffuriniMG.Kvis Vega+0:23
54Antonino ParrinelloGM Cycling Team+0:23
55Sergey LagutinRusVelo+0:27
56Daniel MartinezSoutheast+0:27
57Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+0:27
58Gasper KatrasnikAdria Mobil+0:27
59Alessandro BisoltiNippo - Vini Fantini+0:30
60Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:30
61Fausto MasnadaAndroni Giocattoli+0:30
62Michele GazzaraMG.Kvis Vega+0:30
63Daniel TurekCycling Academy Team+0:32
64Mauro FinettoItaly National Selection+0:32
65Maximilian KuenTirol Cycling Team+0:32
66Alexander VdovinLokosphinx+0:32
67Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+0:32
68Patrick SchellingTeam Vorarlberg+0:32
69Ziga GroseljAdria Mobil+0:32
70Egan Arley BernalAndroni Giocattoli+0:32
71Damiano CunegoNippo - Vini Fantini+0:40
72Amanuel GebrezgabihierMTN Qhubeka+0:40
73El Mehdi ChokriMTN Qhubeka+0:40
74Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+0:40
75Francesco RomanoLampre-Merida+0:40
76Filippo GannaItaly National Selection+0:40
77Andrea ToniattiBahrain Merida Pro Cycling Team+0:40
78Oliviero TroiaLampre-Merida+0:40
79Federico CanutiArea Zero Pro Team+0:40
80Marco TizzaGM Cycling Team+0:40
81Ettore CarliniArea Zero Pro Team+0:40
82Felix GrossschartnerTinkoff-Saxo+0:40
83Radoslav RoginaAdria Mobil+0:49
84Andrea GarosioBahrain Merida Pro Cycling Team+0:49
85Davide FormoloTeam Cannondale-Garmin+0:55
86Matteo BusatoSoutheast+0:55
87Jacopo MoscaSoutheast+0:55
88Francesco Manuel BongiornoMG.Kvis Vega+0:57
89Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:57
90Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+0:59
91Eduardo SepulvedaArgentina National Selection+1:08
92Marco MolteniMG Kvis - Wilier+1:15
93Emerson OronteOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+2:07
94Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+2:19
95Matteo MoschettiRadioShack-Nissan+2:19
96Alexander EvtushenkoLokosphinx+3:56
97Simone AndreettaBardiani-CSF Pro Team+4:07
98Paolo SimionBardiani-CSF Pro Team+4:14
99Nikolay TrusovRusVelo+4:14
100Stepan KurianovRusVelo+4:14
101Joseph AreruyaMTN Qhubeka+4:14
102Alan MarangoniNippo - Vini Fantini+4:14
103Adriano BrogiGM Cycling Team+4:14
104Andrea GuardiniLampre-Merida+4:14
105Giovanni LonardiItaly National Selection+4:14
106Jose Manuel DiazCycling Academy Team+4:14
107John RodriguezTeam Marseille 13 KTM+4:14
108Dimitri Bussard+4:14
109Kamil MaleckiCCC Sprandi Polkowice+4:14
110Lukas Rueegg+4:14
111Stefan De BodMTN Qhubeka+4:14
112Imerio CimaItaly National Selection+4:14
113Nicolas TivaniMG Kvis - Wilier+4:14
114Seid LizdeLampre-Merida+4:14
115Ruediger SeligTeam NetApp+4:14
116Hamish SchreursCycling Academy Team+4:14
117Colin JoyceOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+4:14
118Simone BernardiniMG.Kvis Vega+4:14
119Alexander PorsevRusVelo+4:14
120Dmitri KozontchukRusVelo+4:14
121Redi HalilajAmore & Vita-Selle SMP+4:14
122Anton VorobyevRusVelo+4:14
123Abderrahim ZahiriMG Kvis - Wilier+4:14
124Ziga HorvatAdria Mobil+4:14
125Adam De VosOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+4:14
126Metkel EyobMTN Qhubeka+4:14
127Giovanni CarboniArea Zero Pro Team+4:14
128Josu ZabalaCaja Rural+4:14
129Piotr BrozynaCCC Sprandi Polkowice+4:20
130Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+4:20
131Antonio Di SanteGM Cycling Team+4:24
132Andrea RuscettaGM Cycling Team+4:37
133Matteo RotondiGM Cycling Team+4:37
134Pierre-Luc PerrichonBretagne-Seche Environnement+4:37
-David Per (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Enrico Salvador (DNS)MG Kvis - Wilier
-Matteo Pelucchi (DNF)Team NetApp
-Andriy Kulyk (DNF)Team Kolss
-Luca Wackermann (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Angelo Raffaele (DNF)Area Zero Pro Team
-Rossano Mauti (DNF)GM Cycling Team
-Dusan Rajovic (DNF)Adria Mobil
-Andrea Borso (DNF)Adria Mobil
-Matthias Krizek (DNF)Tirol Cycling Team
-Sergey Vdovin (DNF)Lokosphinx
-Michael Kolar (DNF)Team NetApp
-Jon Ander Insausti (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Matias Munoz (DNF)MG Kvis - Wilier
-Morne van Niekerk (DNF)
-Mattia Viel (DNF)MG Kvis - Wilier
-Julien El Fares (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Roy Goldstein (DNF)Cycling Academy Team
-Jesse Anthony (DNF)Optum Presented By Kelly Benefit Strategies
-Luca Covili (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Zhupa Eugert (DNF)Southeast
-Mark Padun (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Erik Baska (DNF)Tinkoff-Saxo
-Fabio Tommassini (DNS)Area Zero Pro Team
-Danilo Celano (DNF)Caja Rural
-Vitaliy Buts (DNF)Team Kolss
-Francesco Petrini (DNF)Area Zero Pro Team
-Marlen Zmorka (DNF)Skydive Dubai Pro Cycling Team
-Markus Wildauer (DNF)Tirol Cycling Team
-Jure Golcer (DNF)Adria Mobil
-Itmar Einhorn (DNF)Cycling Academy Team
-Oleksandr Prevar (DNF)Team Kolss
-Paolo Toto (DNF)MG.Kvis Vega
-Davide Pacchiardo (DNF)GM Cycling Team
-Pietro Di Genova (DNF)Area Zero Pro Team
-Nickolas Dlamini (DNF)MTN Qhubeka
-Angelo Vitiello (DNF)Area Zero Pro Team
-Angel Madrazo (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Nicollo Salvietti (DNF)MG.Kvis Vega
-Filippo Fortin (DNF)Tirol Cycling Team
-Iuri Filosi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Leopold Koenig (DNF)Team NetApp
-Riccardo Stacchiotti (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Francesco Mancini (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Clemens Fankhauser (DNF)Tirol Cycling Team
-Matteo Badilatti (DNF)
-Michele Scartezzini (DNF)Italy National Selection
-Vladyslav Soltasiuk (DNF)Team Kolss
-Filippo Pozzato (DNF)Italy National Selection
-Marco Bernardinetti (DNF)Italy National Selection
-Artem Samolenkov (DNF)Lokosphinx
-Pavel Brutt (DNF)RusVelo
-Dan Craven (DNF)Cycling Academy Team
-Sergio Vega (DNF)Spain National Selection
-Mamyr Stash (DNF)Lokosphinx
-Joab Schneiter (DNF)
-Samuel Mugisha (DNF)MTN Qhubeka
-Benjamin Dyball (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Llibert Sendros (DNF)Team Kolss
-Pavlo Bondarenko (DNF)Team Kolss
-Paolo Prandini (DNF)MG.Kvis Vega
-Jakub Mareczko (DNF)Italy National Selection
-Pier Paolo De Negri (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Jose Viejo (DNF)Spain National Selection
Następne mecze
Włochy
KolarstwoCoppa Bernocchi
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Ganja 0-3 FK Gilan
    GolGol: 40' Kone
  • Famalicao 0-0 Sporting CP B
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia