Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Circuito de Getxo "Memorial Ricardo Otxoa" 2017
2017
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 31 lipiec 17, Getxo - Getxo, Dystans: 170kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Carlos Barbero | Movistar Team | 3:53:06 |
2 | Angel Madrazo | Nippo-Delko-One Provence | +0:02 |
3 | Jose Herrada | Movistar Team | +0:04 |
4 | Egoitz Fernandez | Team UKYO | +0:04 |
5 | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:04 |
6 | Aldemar Reyes | Team Manzana Postobon | +0:04 |
7 | Eliot Lietaer | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:04 |
8 | Aime De Gendt | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:06 |
9 | Ibai Salas | Burgos-BH | +0:08 |
10 | Benjamin Prades | Team UKYO | +0:08 |
11 | Christophe Noppe | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:14 |
12 | Richard Carapaz | Movistar Team | +0:18 |
13 | Oskar Pelegri | Caja Rural-Seguros RGA | +0:18 |
14 | Adrian Gonzalez | Murias Taldea | +0:23 |
15 | Hernando Bohorquez | Team Manzana Postobon | +0:23 |
16 | Mikel Bizkarra | Murias Taldea | +0:27 |
17 | Hernan Aguirre | Team Manzana Postobon | +0:30 |
18 | Jordan Levasseur | Equipe Cycliste Armee de Terre | +0:36 |
19 | Stephane Poulhies | Equipe Cycliste Armee de Terre | +0:51 |
20 | Hector Saez | Caja Rural-Seguros RGA | +0:59 |
21 | David Arroyo | Caja Rural-Seguros RGA | +1:05 |
22 | Jonathan Castroviejo | Movistar Team | +1:07 |
23 | Jorge Arcas | Movistar Team | +1:07 |
24 | Lluis Mas | Caja Rural-Seguros RGA | +1:07 |
25 | Benoit Jarrier | Team Arkea Samsic | +1:15 |
26 | Armindo Fonseca | Team Arkea Samsic | +1:15 |
27 | Kevin Lebreton | Equipe Cycliste Armee de Terre | +1:33 |
28 | Mikel Aristi | Nippo-Delko-One Provence | +1:37 |
29 | Antonio Gomez | +1:38 | |
30 | Damien Gaudin | Equipe Cycliste Armee de Terre | +1:50 |
31 | Salvador Guardiola Tora | Team UKYO | +2:13 |
32 | Yann Guyot | Equipe Cycliste Armee de Terre | +2:17 |
33 | Gotzon Udondo | Murias Taldea | +2:30 |
34 | Gatis Smukulis | Nippo-Delko-One Provence | +6:49 |
35 | Daniel Diaz | Nippo-Delko-One Provence | +6:49 |
36 | Jens Wallays | Sport Vlaanderen-Baloise | +7:30 |
37 | Arnold Jeannesson | Team Arkea Samsic | +9:02 |
38 | Salaheddine Mraouni | Morocco National Selection | +9:02 |
39 | Juan Osorio | Team Manzana Postobon | +11:04 |
40 | Ricardo Vilela | Team Manzana Postobon | +11:04 |
41 | Jose Viejo | Spain National Selection | +12:16 |
42 | John Rodriguez | Nippo-Delko-One Provence | +12:16 |
43 | Oskar Malatsetxebarria | +12:16 | |
44 | Simone Ravanelli | MG Kvis - Wilier | +12:16 |
45 | Mattia Viel | MG Kvis - Wilier | +12:16 |
46 | Ruben Caseny | Massi - Kuwait Cycling Project | +12:16 |
47 | Jose Nunez | +12:16 | |
48 | Yusuke Hatanaka | Team UKYO | +12:16 |
49 | Joan Bou | +12:16 | |
50 | Jorge Ferrer | +12:16 | |
51 | Maxime Farazijn | Sport Vlaanderen-Baloise | +12:16 |
52 | Marco Molteni | MG Kvis - Wilier | +12:16 |
53 | Jose Gutierrez | Massi - Kuwait Cycling Project | +12:16 |
54 | Awet Gebremedhin | Massi - Kuwait Cycling Project | +12:16 |
55 | Suguru Tokuda | Team UKYO | +12:16 |
56 | Bernardo Suaza | Team Manzana Postobon | +12:16 |
57 | Pello Olaberria | Murias Taldea | +12:16 |
58 | Matt Boys | Massi - Kuwait Cycling Project | +12:16 |
59 | Fernando Orjuela | Team Manzana Postobon | +12:16 |
60 | Jetse Bol | Team Manzana Postobon | +12:16 |
61 | Sergio Vega | Spain National Selection | +12:16 |
62 | Marcos Jurado | Burgos-BH | +12:16 |
63 | Nick Schultz | Caja Rural-Seguros RGA | +12:16 |
64 | Oscar Rodriguez | Murias Taldea | +12:16 |
65 | Aitor Gonzalez | Murias Taldea | +12:16 |
66 | Oscar Quiroz | Burgos-BH | +12:16 |
67 | Oliver Flautt | Lupus Racing Team | +12:16 |
68 | Hiroki Nishimura | +12:16 | |
69 | Benat Txoperena Maitxikote | Murias Taldea | +12:25 |
70 | Pier Paolo De Negri | Nippo - Vini Fantini | +12:27 |
71 | Mauro Finetto | Italy National Selection | +12:27 |
72 | Oscar Linares | +12:27 | |
73 | Marino Kobayashi | Nippo - Vini Fantini | +12:27 |
74 | Oscar Quintela | +12:31 | |
75 | Ander Barrenetxea | Murias Taldea | +12:47 |
- | Abdulhadi Al-Ajmi (DNF) | Massi - Kuwait Cycling Project | |
- | Nakai Michimasa (DNF) | Team UKYO | |
- | Eduard Prades (DNF) | Caja Rural-Seguros RGA | |
- | Francisco Castello (DNF) | ||
- | Thomas Rostollan (DNF) | Equipe Cycliste Armee de Terre | |
- | Hector Carretero (DNF) | Movistar Team | |
- | Jerome Mainard (DNF) | Equipe Cycliste Armee de Terre | |
- | Antonio Domene (DNF) | ||
- | Kevin Deltombe (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Raul Castrillo (DNF) | Burgos-BH | |
- | Takaaki Higuchi (DNF) | Team UKYO | |
- | Eduardo Sepulveda (DNF) | Argentina National Selection | |
- | Dilmurdjon Siddikov (DNF) | MG Kvis - Wilier | |
- | Mehdi Tigrine (DNF) | Massi - Kuwait Cycling Project | |
- | Christian Mencia (DNF) | ||
- | Oscar Eduardo Sanchez (DNF) | Strongman-Campagnolo Wilier | |
- | Alessandro Bisolti (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Edwin Torres (DNF) | Massi - Kuwait Cycling Project | |
- | Nicola Bagioli (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Francis Mourey (DNF) | Team Arkea Samsic | |
- | Sergio Pardilla (DNF) | Caja Rural-Seguros RGA | |
- | Carlos Jimenez (DNF) | Burgos-BH | |
- | Arnaud Gerard (DNF) | Team Arkea Samsic | |
- | Carlos Lorente (DNF) | ||
- | Jaime Roson (DNF) | Caja Rural-Seguros RGA | |
- | Javier Valero (DNF) | ||
- | Victor de la Parte (DNF) | Movistar Team | |
- | Bryan Alaphilippe (DNF) | Equipe Cycliste Armee de Terre | |
- | Marc Vilanova (DNF) | Massi - Kuwait Cycling Project | |
- | Iuri Filosi (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Kenny De Ketele (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Remy Di Gregorio (DNF) | Nippo-Delko-One Provence | |
- | Jorge Cubero (DNF) | Burgos-BH | |
- | Antonio Pedrero (DNF) | Movistar Team |
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.