Kolarstwo Moje ligi

Wyniki UCI Europe Tour Circuito de Getxo "Memorial Ricardo Otxoa"

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 31 lipiec 17, Getxo - Getxo, Dystans: 170km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Carlos Barbero CuestaMovistar Team3:53:06
2Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+0:02
3Jose HerradaMovistar Team+0:04
4Egoitz FernandezTeam UKYO+0:04
5Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+0:04
6Aldemar ReyesTeam Manzana Postobon+0:04
7Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+0:04
8Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+0:06
9Ibai SalasBurgos-BH+0:08
10Benjamin PradesTeam UKYO+0:08
11Christophe NoppeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:14
12Richard CarapazMovistar Team+0:18
13Oskar PelegriCaja Rural+0:18
14Adrian GonzalezMurias Taldea+0:23
15Hernando BohorquezTeam Manzana Postobon+0:23
16Mikel BizkarraMurias Taldea+0:27
17Hernan AguirreTeam Manzana Postobon+0:30
18Jordan LevasseurEquipe Cycliste Armee de Terre+0:36
19Stephane PoulhiesEquipe Cycliste Armee de Terre+0:51
20Hector SaezCaja Rural+0:59
21David ArroyoCaja Rural+1:05
22Jonathan CastroviejoMovistar Team+1:07
23Jorge ArcasMovistar Team+1:07
24Luis MasCaja Rural+1:07
25Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+1:15
26Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+1:15
27Kevin LebretonEquipe Cycliste Armee de Terre+1:33
28Mikel AristiTeam Marseille 13 KTM+1:37
29Antonio Gomez+1:38
30Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+1:50
31Salvador Guardiola ToraTeam UKYO+2:13
32Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+2:17
33Gotzon UdondoMurias Taldea+2:30
34Gatis SmukulisTeam Marseille 13 KTM+6:49
35Daniel DiazTeam Marseille 13 KTM+6:49
36Jens WallaysTopsport Vlaanderen-Baloise+7:30
37Arnold JeannessonBretagne-Seche Environnement+9:02
38Salaheddine MraouniMorocco National Selection+9:02
39Juan OsorioTeam Manzana Postobon+11:04
40Ricardo VilelaTeam Manzana Postobon+11:04
41Jose ViejoSpain National Selection+12:16
42John RodriguezTeam Marseille 13 KTM+12:16
43Oskar Malatsetxebarria+12:16
44Simone RavanelliMG Kvis - Wilier+12:16
45Mattia VielMG Kvis - Wilier+12:16
46Ruben CasenyMassi - Kuwait Cycling Project+12:16
47Jose Nunez+12:16
48Yusuke HatanakaTeam UKYO+12:16
49Joan Bou+12:16
50Jorge Ferrer+12:16
51Maxime FarazijnTopsport Vlaanderen-Baloise+12:16
52Marco MolteniMG Kvis - Wilier+12:16
53Jose GutierrezMassi - Kuwait Cycling Project+12:16
54Awet GhebremedhinMassi - Kuwait Cycling Project+12:16
55Suguru TokudaTeam UKYO+12:16
56Bernardo SuazaTeam Manzana Postobon+12:16
57Pello OlaberriaMurias Taldea+12:16
58Matt BoysMassi - Kuwait Cycling Project+12:16
59Fernando OrjuelaTeam Manzana Postobon+12:16
60Jetse BolTeam Manzana Postobon+12:16
61Sergio VegaSpain National Selection+12:16
62Marcos Jurado RodriguezBurgos-BH+12:16
63Nick SchultzCaja Rural+12:16
64Oscar RodriguezMurias Taldea+12:16
65Aitor GonzalezMurias Taldea+12:16
66Oscar QuirozBurgos-BH+12:16
67Oliver FlauttLupus Racing Team+12:16
68Hiroki Nishimura+12:16
69Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+12:25
70Pier Paolo De NegriNippo - Vini Fantini+12:27
71Mauro FinettoItaly National Selection+12:27
72Oscar Linares+12:27
73Marino KobayashiNippo - Vini Fantini+12:27
74Oscar Quintela+12:31
75Ander BarrenetxeaMurias Taldea+12:47
-Abdulhadi Alajmi (DNF)Massi - Kuwait Cycling Project
-Nakai Michimasa (DNF)Team UKYO
-Eduard Prades Reverte (DNF)Caja Rural
-Francisco Castello (DNF)
-Thomas Rostollan (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Hector Carretero (DNF)Movistar Team
-Jerome Mainard (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Antonio Domene (DNF)
-Kevin Deltombe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Raul Castrillo (DNF)Burgos-BH
-Takaaki Higuchi (DNF)Team UKYO
-Eduardo Sepulveda (DNF)Argentina National Selection
-Dilmurdjon Siddikov (DNF)MG Kvis - Wilier
-Mehdi Tigrine (DNF)Massi - Kuwait Cycling Project
-Christian Mencia (DNF)
-Oscar Eduardo Sanchez (DNF)Strongman-Campagnolo Wilier
-Alessandro Bisolti (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Edwin Torres (DNF)Massi - Kuwait Cycling Project
-Nicola Bagioli (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Francis Mourey (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Sergio Pardilla (DNF)Caja Rural
-Carlos Jimenez (DNF)Burgos-BH
-Arnaud Gerard (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Carlos Lorente (DNF)
-Jaime Roson (DNF)Caja Rural
-Javier Valero (DNF)
-Victor De La Parte Gonzalez (DNF)Movistar Team
-Bryan Alaphilippe (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Marc Vilanova (DNF)Massi - Kuwait Cycling Project
-Iuri Filosi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Kenny De Ketele (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Remy Di Gregorio (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Jorge Cubero (DNF)Burgos-BH
-Antonio Pedrero (DNF)Movistar Team
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Sivasspor 1-1 Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
    Kartka Kartka: 90' Celik
  • 0-0
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Konyaspor 2-2 Trabzonspor
    Kartka Kartka: 90' Demirok
  • Konyaspor 2-2 Trabzonspor
    Kartka Kartka: 90' Filipovic
  • Sarmaty 0-0 Irbis Kazan
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Sivasspor 1-1 Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • AD Union Adarve 0-0 Celta Vigo B
    Kartka Kartka: 72' Gomez
  • Ben Guerdane 0-2 Esperance
    GolGol: 25' Haythem Jouini
  • Gornyak Uchaly 1-1 Toross Neftekamsk
    Zmiana statusu meczu: Złoty Gol
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia