Wyniki Mecze towarzyskie

2016
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Ostatnie mecze
Międzynarodowe
Mecze towarzyskie Club Friendlies
AK
W
T1
T2
T3
D
K
Koniec
FT
32
20
10
02
Międzynarodowe
Mecze towarzyskie Friendlies
AK
W
T1
T2
T3
D
K
Koniec
FT
61
31
10
20
Koniec
FT
16
03
03
10
Koniec
FT
10
10
00
00
Koniec
FT
17
11
03
03
Koniec
FT
32
11
11
10
Międzynarodowe
Mecze towarzyskie Club Friendlies
AK
W
T1
T2
T3
D
K
Koniec
FT
36
23
01
12
Międzynarodowe
Mecze towarzyskie Friendlies
AK
W
T1
T2
T3
D
K
Koniec
FT
24
01
21
02
Koniec
FT
12
10
00
02
Koniec
FT
15
11
02
02

Drabinka Mecze towarzyskie

1/32 ćwierćfinały półfinały finał
SaPKo 1
Kettera 0
07 wrz SaP - Ket 6-3
D Team 0
HeKi 2
11 sie D T - HeK 0-4
01 wrz HeK - D T 4-3(OT)
Kongsvinger 0
Forshaga 1
20 sie Kon - For 5-6
Buran Voronezh 2
HC Rostov 1
19 sie Bur - HC 4-1
20 sie Bur - HC 5-4
05 wrz Bur - HC 0-3
MoDo 0
Salavat Ulaev UFA 1
11 sie MoD - Sal 2-5
Timrå 1
Leksand 0
09 wrz Tim - Lek 3-2
V.Frolunda 2
Farjestad 0
12 sie V.F - Far 1-0
31 sie V.F - Far 4-1
Nové Zámky 1
Ferencvaros 0
12 sie Nov - Fer 4-1
ERC Ingolstadt 1
SCL Tigers 0
12 sie ERC - SCL 4-3
Zauralye Kurhan 0
Arlan Kokshetau 1
03 sie Zau - Arl 0-1
Gap 0
Lyon 0
03 wrz Gap - Lyo 1-1(OT)
Ryazan 0
Dyzel Penza 1
03 sie Rya - Dyz 1-2
Ajoie 1
Red Ice 0
12 sie Ajo - Red 2-2(OT)
Snezhnye Barsy 1
Altay Ust-Kamenogorsk 0
14 sie Sne - Alt 7-2
Sheffield Steelers 1
AaB Ishockey 0
14 sie She - AaB 5-1
Ritten Sport 0
Innsbruck 1
23 sie Rit - Inn 1-3
Ban. Bystrica 1
Trencin 0
11 sie Ban - Tre 2-2(OT)
Horacka Slavia 0
Jihlava 1
09 sie Hor - Jih 1-3
HC Sochi 1
SKA St. Petersburg 1
03 sie HC - SKA 6-5(OT)
15 sie SKA - HC 3-0
Olomouc 1
Zlin 1
09 sie Olo - Zli 1-2
23 sie Zli - Olo 3-5
Ryazan 1
Yermak Anharsk 0
19 sie Rya - Yer 2-2(OT)
Metallurg Novokuznetsk 2
Admiral Vladivostok 0
08 sie Met - Adm 2-2(OT)
19 sie Adm - Met 2-2(OT)
Belye Mehvedi 1
Snezhnye Barsy 0
03 sie Bel - Sne 4-1
HC Vita Hasten 0
Orebro HK 1
06 wrz HC - Ore 2-4
KeuPa HT 0
VMF St Petersburg 1
17 sie Keu - VMF 1-4
D Team 2
LeKi 0
12 sie D T - LeK 3-2
07 wrz LeK - D T 3-3(OT)
Chamonix 0
Grenoble 2
24 sie Cha - Gre 2-3(OT)
10 wrz Gre - Cha 3-1
Lada Togliatti 1
Barys Astana 0
14 sie Lad - Bar 3-1
Lillehammer 1
Manglerud/Star 1
16 sie Lil - Man 6-0
23 sie Man - Lil 4-1
Bremerhaven 1
Kadan 0
13 sie Bre - Kad 2-1
HC Gherdeina 0
Cortina 0
07 wrz HC - Cor 4-4(OT)
Sarmaty 1
Yuzhny Ural Orsk U21 0
17 sie Sar - Yuz 4-2
CB Hokej 2013 1
Kladno 0
05 sie CB - Kla 6-2
Znojmo 0
Vitkovice 1
05 sie Zno - Vit 1-7
Slavia 2
Karlovy Vary 0
04 sie Sla - Kar 5-2
02 wrz Kar - Sla 2-3
Naprzód Janów Katowice 0
HK Zagłębie Sosnowiec 1
09 sie Nap - HK 3-4
Bjorkloven 0
Skellefteå 1
12 sie Bjo - Ske 2-3
Hermes 1
Sport 0
25 sie Her - Spo 2-1(OT)
Ban. Bystrica 1
Comarch Cracovia 0
04 sie Ban - Com 6-3
Moskitos Essen 0
Dusseldorfer EG 1
07 sie Mos - Dus 3-5
Sakhalin 0
Khimik Voskresensk 1
17 sie Sak - Khi 3-3(OT)
THK Tver 1
Sokol Krasnoyarsk 0
15 sie THK - Sok 2-0
HC Zubr Prerov 1
Comarch Cracovia 0
09 sie HC - Com 6-2
Krakene 0
Manglerud/Star 1
03 wrz Kra - Man 2-6
Tappara 1
Ilves 0
12 sie Tap - Ilv 2-0
HV 71 0
Vaxjo 1
12 sie HV - Vax 1-3
Benatky nad Jizerou 1
Slovan 0
09 sie Ben - Slo 4-2
1. EV Weiden 0
Sinupret Ice Tigers 1
10 wrz 1. - Sin 1-5
CB Hokej 2013 0
Anyang Halla 1
09 sie CB - Any 1-2
Yertis Pavlodar 0
Nitra 2
09 sie Yer - Nit 3-5
11 sie Nit - Yer 5-2
Traktor 2
Avtomobilist Ekaterinburg 0
04 sie Tra - Avt 2-1
08 sie Tra - Avt 4-2
Yurga Khanty Mansyisk 0
Metallurg Magnitogorsk 2
04 sie Yur - Met 3-4(OT)
08 sie Yur - Met 0-4
Karpat 0
Assat 1
09 sie Kar - Ass 0-2
Ryazan 0
Yuzhnyi Ural Orsk 1
12 sie Rya - Yuz 0-1
Kometa 0
Amur Khabarovsk 1
11 sie Kom - Amu 0-3
18 sie Kom - Amu -
Liberec 1
Mlada Boleslav 1
04 sie Lib - Mla 4-2
11 sie Mla - Lib 2-1
Bars Kazan 0
Ryazan 1
10 sie Bar - Rya 1-3
Loko 1
HC Riga 0
03 sie Lok - HC 5-0
Lausitzer Füchse 0
Eisbaren Berlin 1
12 sie Lau - Eis 1-8
Reaktor 1
Gornyak Uchaly 0
03 sie Rea - Gor 3-1
Sputnik Nyzhnui Tahil 1
Altay Barnaul 0
12 sie Spu - Alt 5-3
Poprad 0
L. Mikulas 1
11 sie Pop - L. 2-3
Litvinov 1
Plzen 0
04 sie Lit - Plz 2-2(OT)
Dinamo Moscow 2
Vityaz 0
11 sie Din - Vit 2-0
18 sie Din - Vit 6-2
Oskarshamn 0
Vaesterviks IK 1
27 sie Osk - Vae 1-3
Nottingham Panthers 1
Kassel Huskies 0
26 sie Not - Kas 3-0
Ilves 0
Sibir Novosibirsk 1
05 sie Ilv - Sib 1-7
Val Pusteria 0
SC Riessersee 1
02 wrz Val - SC 2-7
TMH Polonia Bytom 0
JKH GKS Jastrzebie 1
23 sie TMH - JKH 1-2
Linkoping 1
Slovan 0
11 sie Lin - Slo 4-2
Izhstal Izhevsk 0
Toross Neftekamsk 2
19 sie Izh - Tor 0-0(OT)
27 sie Izh - Tor 2-3
HC Tambov 0
Kristall Saratov 1
14 sie HC - Kri 1-3
Langenthal 1
Rapperswil-Jona Lakers 0
12 sie Lan - Rap 6-5
EHC Winterthur 0
Kloten Flyers 1
12 sie EHC - Klo 3-4
Russkie Vityazi 1
Atlanty 0
19 sie Rus - Atl 2-2(OT)
MVD 0
Amurskie Tigry 1
17 sie MVD - Amu 2-2(OT)
Kuznetskie Medvedi 0
Mamonty Yugry 1
03 sie Kuz - Mam 1-3
Pasut VSV 1
Graz 99ers 0
19 sie Pas - Gra 5-4(OT)
Luleå 1
Karpat 0
12 sie Lul - Kar 3-2
ERC Ingolstadt 0
Sparta 1
06 sie ERC - Spa 2-4
Servette 1
Ajoie 0
06 sie Ser - Ajo 3-2
Nitra 0
Horacka Slavia 1
05 sie Nit - Hor 3-3(OT)
Vienna Capitals 1
Gap 0
11 sie Vie - Gap 1-1(OT)
Kolin 0
Pardubice 1
03 lis Kol - Par 3-6
KooKoo 0
Lukko 1
17 sie Koo - Luk 2-4
Pelicans 0
KooKoo 1
12 sie Pel - Koo 0-3
Espoo United 0
SKA St. Petersburg 1
12 sie Esp - SKA 1-8
Caen 0
Rouen 2
12 sie Cae - Rou 1-5
27 sie Rou - Cae 7-0
Visp 0
Bern 1
09 sie Vis - Ber 1-2
Visp 0
Biel 1
05 sie Vis - Bie 1-3
Rogle 1
Leksand 0
19 sie Rog - Lek 5-1
Lausanne 0
Chaux-de-Fonds 1
06 sie Lau - Cha 1-4
AIK 0
Brynas 1
20 sie AIK - Bry 1-2
Sodertalje 0
AIK 1
17 sie Sod - AIK 2-3
Heilbronner Falken 0
Dornbirn 0
19 sie Hei - Dor 1-1(OT)
Stalnye Lisy 1
Tyumensky Legion 0
14 sie Sta - Tyu 3-1
Neftehimik Niznekamsk 1
Severstal Cherepovec 0
03 sie Nef - Sev 3-2
Arystan Temirtau 1
HC Astana 0
25 sie Ary - HC 6-1
Sputnik Almetyevsk 1
Sarmaty 0
20 sie Spu - Sar 3-1
Lada Togliatti Juniors 1
Dizelist 0
20 sie Lad - Diz 2-0
Dornbirn 0
ESV Kaufbeuren 1
21 sie Dor - ESV 1-2
Mulhouse Scorpions 1
Strasbourg 0
28 sie Mul - Str 1-1(OT)
Frisk-Asker 0
Lørenskog 1
14 sie Fri - Lø 1-5
Stjernen 2
Sparta Sarpsborg 0
11 sie Stj - Spa 3-2
16 sie Spa - Stj 3-3(OT)
Almaz 0
Serebryanye Lvy 1
03 sie Alm - Ser 3-4
SKA-1946 1
Dynamo St. Petersburg Juniors 0
03 sie SKA - Dyn 4-1
HeKi 0
SaPKo 1
12 sie HeK - SaP 2-4
Zvezda Chebarkul 0
Omskie Yastreby 1
14 sie Zve - Oms 2-3
Arystan Temirtau 0
Kulager Petropavl 1
14 sie Ary - Kul 1-2(OT)
Yunost Minsk 1
Molodechno 0
11 sie Yun - Mol 3-1
Neftyanik Almetyevsk 0
Irbis Kazan 1
11 sie Nef - Irb 3-4
Straubing Tigers 1
Sinupret Ice Tigers 1
21 sie Str - Sin 1-4
28 sie Sin - Str 3-3(OT)
Frederikshavn White Hawks 0
AaB Ishockey 2
17 sie Fre - AaB 0-5
19 sie AaB - Fre 2-1
Vaesteraas 0
Salavat Ulaev UFA 1
14 sie Vae - Sal 3-6
ETC Crimmitschau 0
Grizzly Adams Wolfsburg 1
14 sie ETC - Gri 1-9
Dynamo St. Petersburg 1
Khimik Voskresensk 1
15 sie Dyn - Khi 3-3(OT)
26 sie Dyn - Khi 1-1(OT)
Ambri 1
Kolner Haie 0
14 sie Amb - Kol 3-2
Barys Astana 1
HC Red Star Kunlun 0
08 sie Bar - HC 5-0
Oskarshamn 0
Karlskrona HK 1
18 sie Osk - Kar 0-2
Herlev Eagles 0
Rødovre Mighty Bulls 2
19 sie Her - Rø 1-2
02 wrz Rø - Her 6-0
Krylya Sovetov 0
Krasnaya Armiya 1
06 sie Kry - Kra 2-8
Sparta 1
Slovan 0
03 sie Spa - Slo 4-2
Donbass Donetsk 1
Detva 0
20 sie Don - Det 4-3
Kosice 1
Zvolen 0
09 sie Kos - Zvo 6-3
HC Stadion Litoměřice 0
Slovan 1
04 sie HC - Slo 1-2
Kadan 0
Most 1
04 sie Kad - Mos 2-3
SønderjyskE 0
Sport 1
12 sie Sø - Spo 1-2
Molodechno 0
Zhlobin 0
27 sie Mol - Zhl 0-0(OT)
Visp 0
Zug 1
06 sie Vis - Zug 0-3
Sinupret Ice Tigers 1
Augsburger Panther 0
19 sie Sin - Aug 4-0
Pantern 0
Malmo 1
16 sie Pan - Mal 0-3
Hodonin 1
HC Moravske Budejovice 0
06 wrz Hod - HC 8-1
Izhstal Izhevsk 1
Oktan 0
03 sie Izh - Okt 2-0
Gazovyk Tyumen 1
Chelmet Chelyabinsk 0
03 sie Gaz - Che 2-2(OT)
RoKi 0
Jokerit 1
04 sie RoK - Jok 0-4
Kulager Petropavl 0
Gornyak Rudny 1
08 sie Kul - Gor 1-2(OT)
Tayfun 0
Amurskie Tigry 1
11 sie Tay - Amu 1-3
Almaty 1
Arystan Temirtau 0
28 sie Alm - Ary 3-2
Belfast Giants 0
Bremerhaven 1
20 sie Bel - Bre 3-4
Olten 1
Dornbirn 0
12 sie Olt - Dor 3-2
Molot Perm 1
Aryada-Akpars Volzhsk 0
17 sie Mol - Ary 3-2
Bordeaux 3
Anglet 0
19 sie Bor - Ang 3-2
27 sie Bor - Ang 7-5
06 wrz Ang - Bor 1-2
EfB Ishockey 1
Gentofte Stars 0
11 sie EfB - Gen 5-1
Soligorsk 0
GKS Tychy 1
19 sie Sol - GKS 2-5
Nové Zámky 1
MAC Budapest 0
23 sie Nov - MAC 6-3
Martin 0
Kosice 2
04 sie Mar - Kos 1-1(OT)
11 sie Kos - Mar 6-2
Martin 0
Frydek Mistek 2
10 sie Mar - Fry 3-3(OT)
23 sie Fry - Mar 6-0
Debrecen 1
Michalovce 0
23 sie Deb - Mic 6-1
Mora 1
Lillehammer 0
19 sie Mor - Lil 5-2
Vålerenga 1
Storhamar 1
12 sie Vå - Sto 2-1
03 wrz Sto - Vå 5-1
Valasske Mezirici 1
HC Novy Jicin 0
23 sie Val - HC 5-4
Havirov 2
KS Unia Oświęcim 0
12 sie Hav - KS 3-0
25 sie KS - Hav 3-3(OT)
ZSC Lions 1
GCK Lions 0
05 sie ZSC - GCK 5-1
L. Mikulas 0
Presov 07 1
23 sie L. - Pre 2-10
Iserlohn Roosters 1
Löwen Frankfurt 0
19 sie Ise - Lö 5-0
Wolfe Freiburg 1
HC Neumarkt Egna 0
09 wrz Wol - HC 4-1
Orebro HK 0
Pelicans 1
25 sie Ore - Pel 2-3
Trinec 1
Olomouc 0
04 sie Tri - Olo 5-2
Ticino Rockets 0
Lugano 1
09 sie Tic - Lug 1-5
Gentofte Stars 0
Tyringe Hockey 0
20 sie Gen - Tyr - (OT)
Kuznetskie Medvedi 0
Sibirskie Snaipery 1
24 sie Kuz - Sib 1-4
Sparta Sarpsborg 1
BIK Karlskoga 0
24 sie Spa - BIK 3-0
Dinamo Moscow 1
Dinamo Minsk 0
04 sie Din - Din 4-3
Havirov 0
Vitkovice 1
04 sie Hav - Vit 2-2(OT)
HC Torpedo 1
Lokomotiv Yaroslavl 0
04 sie HC - Lok 5-2
Ak Bars Kazan 1
Dinamo Riga 1
03 sie Ak - Din 1-1(OT)
15 sie Din - Ak 2-4
Djurgården 0
Brynas 2
06 wrz Dju - Bry 3-3(OT)
16 wrz Bry - Dju 3-2(OT)
Graz 99ers 0
Stavanger 1
10 sie Gra - Sta 1-4
Leksand 0
Salavat Ulaev UFA 1
12 sie Lek - Sal 2-8
Stjernen 0
Tingsryd 1
26 sie Stj - Tin 2-4
Nice 0
Epinal 1
02 wrz Nic - Epi 1-6
Chamonix 1
Neuilly/Marne 0
02 wrz Cha - Neu 5-4
Jukurit 1
TPS 0
10 sie Juk - TPS 2-1
KalPa 0
SaiPa 1
10 sie Kal - Sai 1-4
MMKS Podhale Nowy Targ 1
Zilina 1
23 sie MMK - Zil 0-2
26 sie Zil - MMK 0-1
Detva 1
DVTK 0
19 sie Det - DVT 4-2
VOKD Poruba 0
Vitkovice 1
30 sie VOK - Vit 3-9
Rouen 1
UQTR Patriotes 0
31 sie Rou - UQT 4-4(OT)
Starbulls Rosenheim 0
Dusseldorfer EG 1
14 sie Sta - Dus 2-3
IPK 0
Hermes 2
02 wrz IPK - Her 6-7(OT)
09 wrz Her - IPK 4-1
Pardubice 0
Adler Mannheim 1
11 sie Par - Adl 1-6
EC Bad Nauheim 0
Dusseldorfer EG 1
02 wrz EC - Dus 3-7
HC Koprivnice 0
VOKD Poruba 1
06 wrz HC - VOK 1-3
Kongsvinger 1
Lindloevens IF 0
03 wrz Kon - Lin 4-2
Jestrabi Prostejov 0
GKS Tychy 1
04 sie Jes - GKS 1-2
Sokolov 1
Klatovy 0
23 sie Sok - Kla 3-2(OT)
Pasut VSV 1
Alba Volan FeVita 0
23 sie Pas - Alb 4-3(OT)
SC Riessersee 0
Bolzano 2
20 sie SC - Bol 0-2
04 wrz Bol - SC 4-3
Tolpar 0
Sputnik Nizhny Tagil 2 1
12 sie Tol - Spu 1-2
Omskie Yastreby 0
Avtomobilist Yekaterinburg 1
03 sie Oms - Avt 3-6
Gomel 1
Lida 0
25 sie Gom - Lid 7-3
Titaanit 0
HeKi 1
07 wrz Tit - HeK 3-5
Dynamo Tver 0
Spartak Moscow 1
04 sie Dyn - Spa 0-3
Zvezda Chekhov 0
VMF St Petersburg 1
03 sie Zve - VMF 1-3
Wolfe Freiburg 0
Schwenninger Wild Wings 1
13 sie Wol - Sch 2-4
Nokian Pyry 1
KeuPa HT 0
10 wrz Nok - Keu 3-3(OT)
Bordeaux 1
Nantes 0
26 sie Bor - Nan 3-1
Angers 1
Cholet 0
19 sie Ang - Cho 5-1
Neman Grodno 0
Gomel 1
27 sie Nem - Gom 2-3(OT)
EfB Ishockey 0
Herning Blue Fox 2
26 sie EfB - Her 1-5
02 wrz Her - EfB 3-2(OT)
Kometa 1
Slovan 1
04 sie Kom - Slo 5-3
09 sie Slo - Kom 2-1
Stavanger 1
Vienna Capitals 0
12 sie Sta - Vie 4-4(OT)
SCL Tigers 1
Liwest Linz 0
13 sie SCL - Liw 4-3
Lyon 1
Dijon 0
06 wrz Lyo - Dij 2-1(OT)
Chomutov 1
Red Ice 0
23 sie Cho - Red 6-2
Grizzly Adams Wolfsburg 1
Krefeld Pinguine 0
26 sie Gri - Kre 6-5(OT)
Trencin 2
Zilina 0
12 sie Tre - Zil 5-2
19 sie Zil - Tre 1-2
CSKA Moscow 1
SKA St. Petersburg 0
04 sie CSK - SKA 3-2
Omskie Yastreby 1
Stalnye Lisy 0
12 sie Oms - Sta 2-2(OT)
Belye Mehvedi 2
Avtomobilist Yekaterinburg 0
12 sie Bel - Avt 0-0(OT)
26 sie Bel - Avt 4-2
KeuPa HT 1
D Team 0
09 wrz Keu - D T 2-2(OT)
Plzen 1
Chomutov 1
09 sie Plz - Cho 4-1
11 sie Cho - Plz 5-1
Frisk-Asker 1
Manglerud/Star 0
18 sie Fri - Man 3-2
HC Gherdeina 0
ESV Kaufbeuren 1
10 wrz HC - ESV 1-1(OT)
Karlovy Vary 0
Kladno 1
09 sie Kar - Kla 3-3(OT)
Mlada Boleslav 1
Slavia 0
09 sie Mla - Sla 5-1
HIFK 0
TPS 1
12 sie HIF - TPS 2-5
Jestrabi Prostejov 0
Comarch Cracovia 1
08 sie Jes - Com 3-5
THK Tver 1
Sakhalin 0
19 sie THK - Sak 3-1
HC Zubr Prerov 1
Jestrabi Prostejov 0
10 sie HC - Jes 5-2
Rogle 1
AIK 0
24 sie Rog - AIK 4-1
Toross Neftekamsk 0
Neftyanik Almetyevsk 2
22 sie Tor - Nef 1-3
02 wrz Nef - Tor 2-1
Traktor 1
Metallurg Magnitogorsk 1
05 sie Tra - Met 3-1
13 sie Met - Tra 3-1
Avtomobilist Ekaterinburg 1
Yurga Khanty Mansyisk 0
05 sie Avt - Yur 2-2(OT)
Hokki 2
Jokipojat 0
02 wrz Hok - Jok 4-2
09 wrz Jok - Hok 0-1
Liberec 1
Amur Khabarovsk 0
13 sie Lib - Amu 1-1(OT)
Litvinov 1
Lausitzer Füchse 0
27 sie Lit - Lau 4-0
Dresdner Eislöwen 0
Eisbaren Berlin 1
27 sie Dre - Eis 3-9
Izhstal Izhevsk 1
Altay Barnaul 0
14 sie Izh - Alt 7-1
Litvinov 0
Medvescak 1
06 sie Lit - Med 0-1
SaiPa 0
JYP 1
12 sie Sai - JYP 1-3
HPK 0
Sibir Novosibirsk 1
06 sie HPK - Sib 2-4
JKH GKS Jastrzebie 0
HC GKS Katowice 1
30 sie JKH - HC 1-2
Izhstal Izhevsk 1
Kristall Saratov 0
25 sie Izh - Kri 3-2
Kloten Flyers 0
Langenthal 1
19 sie Klo - Lan 3-5
Krylya Sovetov 1
Amurskie Tigry 1
12 sie Kry - Amu 1-4
14 sie Kry - Amu 1-1(OT)
Fr. Gotteron 0
Salzburg 1
11 sie Fr. - Sal 3-4(OT)
Lausanne 0
Sparta 1
09 sie Lau - Spa 2-4
Servette 1
Fr. Gotteron 0
08 sie Ser - Fr. 3-2
Graz 99ers 1
Gap 0
12 sie Gra - Gap 3-3(OT)
KooKoo 0
Espoo United 1
06 wrz Koo - Esp 3-3(OT)
K-Vantaa 0
TuTo 2
02 wrz K-V - TuT 4-5
09 wrz TuT - K-V 6-0
Biel 0
Bern 1
12 sie Bie - Ber 3-4(OT)
Chaux-de-Fonds 0
Rogle 1
27 sie Cha - Rog 2-4
Malmo 1
AIK 0
23 sie Mal - AIK 4-0
Heilbronner Falken 1
Strasbourg 0
23 sie Hei - Str 8-2
25 sie Str - Hei - (OT)
Dinamo Riga 1
Neftehimik Niznekamsk 0
05 sie Din - Nef 1-0
Sarmaty 1
Dizelist 0
24 sie Sar - Diz 5-4
ESV Kaufbeuren 0
Augsburger Panther 1
27 sie ESV - Aug 0-4
Storhamar 1
Lørenskog 0
16 sie Sto - Lø 3-1
Dynamo St. Petersburg Juniors 0
Almaz 1
17 sie Dyn - Alm 2-2(OT)
SaPKo 1
Jokipojat 0
17 sie SaP - Jok 7-1
Chaika 0
MHC Spartak 1
26 sie Cha - MHC 1-3
Chaika 1
Irbis Kazan 2
17 sie Cha - Irb 2-3(OT)
18 sie Cha - Irb 2-2(OT)
30 sie Irb - Cha 5-1
Odense Bulldogs 1
Most 0
27 sie Ode - Mos 4-2
ETC Crimmitschau 0
Chomutov 1
20 sie ETC - Cho 1-4
Ambri 0
SønderjyskE 1
20 sie Amb - Sø 2-3
Jukurit 0
JYP 2
24 sie Juk - JYP 1-2
06 wrz JYP - Juk 4-1
Krasnaya Armiya 0
MHC Spartak 1
19 sie Kra - MHC 3-5
Graz 99ers 0
Medvescak 1
18 sie Gra - Med 2-4
Kadan 1
HC Stadion Litoměřice 1
08 sie Kad - HC 2-7
31 sie HC - Kad 0-3
Sport 0
Jukurit 1
19 sie Spo - Juk 2-2(OT)
Augsburger Panther 1
Graz 99ers 0
26 sie Aug - Gra 5-0
Pantern 1
Storhamar 0
19 sie Pan - Sto 5-4
Izhstal Izhevsk 0
Chelmet Chelyabinsk 1
12 sie Izh - Che 0-2
Hokki 1
RoKi 0
12 sie Hok - RoK 3-2(OT)
Tayfun 1
Atlanty 0
12 sie Tay - Atl 3-2
Olten 0
Schwenninger Wild Wings 1
19 sie Olt - Sch 2-5
Molot Perm 1
Kaztsink-Torpedo Ust-Kamenogorsk 0
20 sie Mol - Kaz 6-4
Gentofte Stars 0
Odense Bulldogs 1
19 sie Gen - Ode 2-4
MAC Budapest 0
Graz 99ers 0
03 wrz MAC - Gra - (OT)
Frydek Mistek 1
Trinec 0
18 sie Fry - Tri 3-2(OT)
Mora 0
Storhamar 1
26 sie Mor - Sto 3-3(OT)
KS Unia Oświęcim 1
HC Novy Jicin 0
06 wrz KS - HC 3-1
ZSC Lions 1
Davos 0
11 sie ZSC - Dav 3-2(OT)
Schwenninger Wild Wings 1
Löwen Frankfurt 0
21 sie Sch - Lö 6-1
Orebro HK 0
Trinec 1
26 sie Ore - Tri 0-2
HIFK 1
Lugano 0
29 sie HIF - Lug 4-2
Dynamo Tver 0
Dinamo Moscow 1
06 sie Dyn - Din 0-3
Spartak Moscow 1
Dinamo Minsk 0
06 sie Spa - Din 3-2
Ak Bars Kazan 2
Lokomotiv Yaroslavl 1
05 sie Ak - Lok 5-3
14 sie Ak - Lok 0-2
18 sie Lok - Ak 1-1(OT)
EV Ravensburg 1
Graz 99ers 0
27 sie EV - Gra 7-6
Almtuna 0
Leksand 1
16 sie Alm - Lek 2-4
Epinal 0
Neuilly/Marne 1
04 wrz Epi - Neu 3-4
KalPa 1
Jukurit 0
12 sie Kal - Juk 4-2
Zilina 1
DVTK 0
25 sie Zil - DVT 2-0
Bietigheim Steelers 0
Strasbourg 1
20 sie Bie - Str 2-4
Innsbruck 2
Starbulls Rosenheim 0
19 sie Inn - Sta 3-2(OT)
21 sie Sta - Inn 1-2
Bietigheim Steelers 0
Adler Mannheim 1
14 sie Bie - Adl 2-6
Klagenfurter AC 1
Alba Volan FeVita 0
25 sie Kla - Alb 4-3(OT)
GKS Tychy 1
Vsetin 0
12 sie GKS - Vse 4-2
Pasut VSV 2
SC Riessersee 0
26 sie Pas - SC 3-1
28 sie SC - Pas 0-2
Avtomobilist Yekaterinburg 1
Sputnik Nizhny Tagil 2 0
14 sie Avt - Spu 4-0
Neman Grodno 1
Lida 0
26 sie Nem - Lid 5-1
Dynamo Tver 1
Zvezda Chekhov 0
11 sie Dyn - Zve 2-2(OT)
Strasbourg 1
Wolfe Freiburg 0
26 sie Str - Wol 2-2(OT)
Angers 1
Nantes 0
27 sie Ang - Nan 5-0
Anglet 0
Angers 1
26 sie Ang - Ang 2-6
Zug 1
Dusseldorfer EG 0
12 sie Zug - Dus 5-1
Belfast Giants 1
Braehead Clan 1
27 sie Bel - Bra 2-4
28 sie Bra - Bel 3-5
Litvinov 0
Znojmo 1
09 sie Lit - Zno 1-4
Tingsryd 1
Storhamar 0
27 sie Tin - Sto 3-1
Zvolen 0
Soligorsk 1
20 sie Zvo - Sol 1-2
Lillehammer 1
Herlev Eagles 0
27 sie Lil - Her 8-1
Vålerenga 1
Sparta Sarpsborg 1
18 sie Vå - Spa 4-2
31 sie Spa - Vå 5-3
Epinal 0
Rouen 1
17 sie Epi - Rou 0-4
HC Sochi 0
CSKA Moscow 1
06 sie HC - CSK 3-6
Dinamo Riga 1
Severstal Cherepovec 0
04 sie Din - Sev 1-0
Karlskrona HK 0
Malmo 1
25 sie Kar - Mal 2-5
Nice 1
Chamonix 0
04 wrz Nic - Cha 3-2
V.Frolunda 0
Vaxjo 1
25 sie V.F - Vax 2-5
Vitkovice 1
Linkoping 0
12 sie Vit - Lin 3-2
Poprad 0
Trinec 1
25 sie Pop - Tri 1-6
Gazovyk Tyumen 2
Zauralye Kurhan 0
30 sie Gaz - Zau 6-0
06 wrz Zau - Gaz 0-1
Amiens 0
Nottingham Panthers 1
27 sie Ami - Not 3-5
Buran Voronezh 0
HC Tambov 1
31 sie Bur - HC 1-3
Dornbirn 1
Rapperswil-Jona Lakers 0
14 sie Dor - Rap 7-3
Assat 1
Lukko 0
19 sie Ass - Luk 6-2
MoDo 1
Skellefteå 0
24 sie MoD - Ske 3-2(OT)
Vaesteraas 0
Leksand 1
20 sie Vae - Lek 1-1(OT)
Sokol Krasnoyarsk 0
Dynamo St. Petersburg 1
17 sie Sok - Dyn 1-3
Vityaz 1
THK Tver 0
12 sie Vit - THK 4-0
Epinal 0
Dijon 2
20 sie Epi - Dij 3-4(OT)
26 sie Dij - Epi 5-2
Salith Sumperk 0
Vsetin 1
06 wrz Sal - Vse 3-10
Dyzel Penza 0
Bars Kazan 3
11 sie Dyz - Bar 1-5
27 sie Bar - Dyz 3-2
28 sie Bar - Dyz 2-2(OT)
Hokki 1
IPK 0
07 wrz Hok - IPK 6-5
Barys Astana 1
Metallurg Novokuznetsk 1
09 sie Bar - Met 5-2
12 sie Bar - Met 1-2(OT)
HC Red Star Kunlun 0
Admiral Vladivostok 2
09 sie HC - Adm 0-4
12 sie HC - Adm 1-4
VMF St Petersburg 1
Soligorsk 0
26 sie VMF - Sol 3-1
Nové Zámky 1
Martin 0
19 sie Nov - Mar 3-0
ERC Ingolstadt 1
Liwest Linz 0
14 sie ERC - Liw 5-1
Frederikshavn White Hawks 0
Bremerhaven 1
27 sie Fre - Bre 2-4
Zilina 1
Havirov 1
18 sie Zil - Hav 1-3
02 wrz Hav - Zil 2-3
Stalnye Lisy 1
Tolpar 1
24 sie Sta - Tol 3-3(OT)
30 sie Tol - Sta 3-1
Mlada Boleslav 1
Plzen 0
30 sie Mla - Plz 5-3
Manglerud/Star 1
Kongsvinger 0
27 sie Man - Kon 6-1
Slavia 1
Kladno 0
11 sie Sla - Kla 2-1
Servette 0
EHC München 1
09 sie Ser - EHC 0-4
K-Vantaa 0
Jokerit 1
10 sie K-V - Jok 3-4
Lausanne 0
EHC München 1
10 sie Lau - EHC 3-6
Avtomobilist Ekaterinburg 1
Metallurg Magnitogorsk 0
07 sie Avt - Met 6-3
Almtuna 0
Brynas 1
01 wrz Alm - Bry 2-4
Litvinov 0
Eisbaren Berlin 1
28 sie Lit - Eis 1-2
Jokerit 3
SKA St. Petersburg 0
11 sie Jok - SKA 2-1
18 sie SKA - Jok 3-6
18 sie SKA - Jok 3-6
SaiPa 0
HPK 1
30 sie Sai - HPK 0-8
Trinec 1
Linkoping 0
14 sie Tri - Lin 3-2
Sinupret Ice Tigers 1
Kloten Flyers 0
26 sie Sin - Klo 3-2
Fr. Gotteron 1
Sparta 0
12 sie Fr. - Spa 6-3
TuTo 0
VMF St Petersburg 1
18 sie TuT - VMF 1-5
Espoo United 0
TuTo 1
07 wrz Esp - TuT 1-1(OT)
CSKA Moscow 1
Vityaz 0
15 sie CSK - Vit 3-1
Dinamo Moscow 2
Spartak Moscow 0
07 sie Din - Spa 3-1
15 sie Din - Spa 5-4(OT)
Dinamo Riga 2
Lokomotiv Yaroslavl 0
07 sie Din - Lok 2-1
17 sie Din - Lok 1-1(OT)
ESV Kaufbeuren 0
ERC Ingolstadt 1
02 wrz ESV - ERC 1-7
Buran Voronezh 0
HK Sarov 1
24 sie Bur - HK 1-2
MVD 1
Chaika 0
27 sie MVD - Cha 3-1
ETC Crimmitschau 1
Odense Bulldogs 0
28 sie ETC - Ode 5-3
SønderjyskE 0
AaB Ishockey 1
25 sie Sø - AaB 2-3
Krasnaya Armiya 0
Russkie Vityazi 1
23 sie Kra - Rus 2-4
HC Stadion Litoměřice 1
Most 0
09 sie HC - Mos 5-2
Kolner Haie 1
Dusseldorfer EG 0
28 sie Kol - Dus 3-2
Sputnik Nyzhnui Tahil 2
Chelmet Chelyabinsk 0
14 sie Spu - Che 4-1
05 wrz Che - Spu 2-4
Tayfun 0
Russkie Vityazi 1
26 sie Tay - Rus 3-5
Jihlava 0
HC Torpedo 1
19 sie Jih - HC 0-6
Luleå 1
MoDo 0
10 wrz Lul - MoD 4-2
Mora 1
Stjernen 0
27 sie Mor - Stj 7-0
Dijon 0
Ajoie 1
19 sie Dij - Ajo 3-6
Poprad 0
Orebro HK 1
27 sie Pop - Ore 0-5
Dinamo Minsk 1
Dynamo Tver 0
07 sie Din - Dyn 6-1
Ak Bars Kazan 1
Severstal Cherepovec 0
06 sie Ak - Sev 4-1
Sokol Krasnoyarsk 0
Khimik Voskresensk 1
19 sie Sok - Khi 2-2(OT)
Karpat 0
KalPa 1
31 sie Kar - Kal 3-5
Bietigheim Steelers 1
Innsbruck 1
26 sie Bie - Inn 2-3
28 sie Inn - Bie 0-5
Rødovre Mighty Bulls 1
Rungsted Cobras 0
26 sie Rø - Run 4-3
Havirov 1
GKS Tychy 0
13 sie Hav - GKS 5-3
Lada Togliatti Juniors 1
Sputnik Nizhny Tagil 2 0
24 sie Lad - Spu 4-0
Zvezda Chekhov 1
Buran Voronezh 0
23 sie Zve - Bur 3-0
Bordeaux 1
Angers 1
28 sie Bor - Ang 3-3(OT)
09 wrz Ang - Bor 3-3(OT)
Zug 0
Kolner Haie 1
13 sie Zug - Kol 1-2
Znojmo 1
Zlin 0
11 sie Zno - Zli 2-0
Zlin 1
Zvolen 0
25 sie Zli - Zvo 4-3
Stjernen 1
Vålerenga 1
25 sie Stj - Vå 5-4
06 wrz Vå - Stj 5-4(OT)
HC Sochi 0
Severstal Cherepovec 1
17 sie HC - Sev 3-4
Almtuna 0
Karlskrona HK 1
02 wrz Alm - Kar 0-3
Linkoping 0
Vaxjo 1
30 sie Lin - Vax 1-3
Poprad 0
Pelicans 1
26 sie Pop - Pel 2-6
Amiens 1
Kassel Huskies 0
28 sie Ami - Kas 4-4(OT)
Rapperswil-Jona Lakers 0
Kassel Huskies 1
19 sie Rap - Kas 1-5
Skellefteå 1
Leksand 0
15 wrz Ske - Lek 5-4
THK Tver 1
Dynamo St. Petersburg 0
18 sie THK - Dyn 2-0
Chamonix 0
Dijon 1
30 sie Cha - Dij 0-3
Dyzel Penza 1
Neftyanik Almetyevsk 0
14 sie Dyz - Nef 3-0
Metallurg Novokuznetsk 1
HC Red Star Kunlun 0
11 sie Met - HC 2-1
EV Ravensburg 0
Löwen Frankfurt 1
26 sie EV - Lö 3-4
Barys Astana 1
Admiral Vladivostok 0
11 sie Bar - Adm 4-2
HC Torpedo 0
Neftehimik Niznekamsk 1
06 sie HC - Nef 3-4
CB Hokej 2013 1
Kometa 0
25 sie CB - Kom 3-1
Mountfield 1
Kometa 1
23 sie Mou - Kom 3-1
30 sie Kom - Mou 4-1
HPK 1
Assat 0
25 sie HPK - Ass 4-2
HPK 0
Ilves 1
20 sie HPK - Ilv 2-3
Dresdner Eislöwen 0
Lausitzer Füchse 1
28 sie Dre - Lau 3-5
Yertis Pavlodar 0
Kulager Petropavl 1
28 sie Yer - Kul 1-2
Yermak Anharsk 0
Sputnik Nyzhnui Tahil 1
24 sie Yer - Spu 2-3
Yuzhnyi Ural Orsk 1
Yermak Anharsk 0
23 sie Yuz - Yer 4-3
Odense Bulldogs 0
Rungsted Cobras 1
02 wrz Ode - Run 1-3
Dynamo St. Petersburg Juniors 0
MVD 2
18 sie Dyn - MVD 3-3(OT)
26 sie MVD - Dyn 2-1(OT)
Aryada-Akpars Volzhsk 0
Toross Neftekamsk 1
25 sie Ary - Tor 0-4
Ritten Sport 0
Starbulls Rosenheim 1
28 sie Rit - Sta 2-2
Neftyanik Almetyevsk 1
Bars Kazan 0
12 sie Nef - Bar 4-2
Sport 0
Lukko 1
30 sie Spo - Luk 0-2
Mamonty Yugry 1
SKA-1946 0
26 sie Mam - SKA 2-1
Belye Mehvedi 0
Tolpar 1
14 sie Bel - Tol 2-3
Traktor 1
Yurga Khanty Mansyisk 0
07 sie Tra - Yur 4-1
Yermak Anharsk 0
Zauralye Kurhan 1
31 sie Yer - Zau 2-3
Jokerit 0
Sibir Novosibirsk 1
08 sie Jok - Sib 0-0(OT)
Ambri 1
Rogle 0
31 sie Amb - Rog 4-1
Olten 0
Krefeld Pinguine 1
27 sie Olt - Kre 3-7
Olten 0
Iserlohn Roosters 1
25 sie Olt - Ise 1-3
Straubing Tigers 0
Innsbruck 2
02 wrz Str - Inn 0-2
04 wrz Inn - Str 9-3
Langenthal 1
Klagenfurter AC 0
21 sie Lan - Kla 3-1
Irbis Kazan 1
Krylya Sovetov 0
26 sie Irb - Kry 3-2
V.Frolunda 0
HV 71 1
04 wrz V.F - HV 3-3(OT)
Martin 1
Trencin 0
16 sie Mar - Tre 4-1
Mountfield 1
Olomouc 1
11 sie Mou - Olo 4-3
25 sie Olo - Mou 3-1
Ban. Bystrica 1
Vienna Capitals 0
26 sie Ban - Vie 6-1
Rapperswil-Jona Lakers 0
Rogle 1
30 sie Rap - Rog 2-7
ERC Ingolstadt 1
Bolzano 1
26 sie ERC - Bol 6-2
27 sie Bol - ERC 4-2
Dornbirn 0
Sinupret Ice Tigers 1
04 wrz Dor - Sin 5-6
Mlada Boleslav 1
CB Hokej 2013 0
02 wrz Mla - CB 6-0
Litvinov 0
Slavia 1
16 sie Lit - Sla 1-1(OT)
Trinec 1
Vitkovice 0
13 sie Tri - Vit 4-3(OT)
Lada Togliatti 0
Avtomobilist Ekaterinburg 1
18 sie Lad - Avt 1-3
Karlovy Vary 2
Litvinov 0
11 sie Kar - Lit 4-1
23 sie Lit - Kar 2-3
Pelicans 1
Trinec 0
27 sie Pel - Tri 3-2
Kloten Flyers 1
Straubing Tigers 0
27 sie Klo - Str 4-0
Yermak Anharsk 1
Saryarka Karaganda 0
25 sie Yer - Sar 3-2
Spartak Moscow 0
CSKA Moscow 1
18 sie Spa - CSK 1-3
Lokomotiv Yaroslavl 1
Dinamo Minsk 0
15 sie Lok - Din 6-3
Ryazan 0
Buran Voronezh 1
25 sie Rya - Bur 2-2(OT)
ETC Crimmitschau 1
SønderjyskE 0
02 wrz ETC - Sø 3-2
HC Stadion Litoměřice 0
Mountfield 2
18 sie HC - Mou 1-5
19 gru Mou - HC 3-2
Kaztsink-Torpedo Ust-Kamenogorsk 1
Sputnik Nyzhnui Tahil 0
25 sie Kaz - Spu 5-4
Yuzhnyi Ural Orsk 0
Saryarka Karaganda 1
24 sie Yuz - Sar 2-2(OT)
Olomouc 0
HC Torpedo 1
16 sie Olo - HC 3-4
Jihlava 0
Karlovy Vary 1
15 sie Jih - Kar 3-4
Dinamo Minsk 0
Ak Bars Kazan 1
17 sie Din - Ak 3-5
HV 71 1
Malmo 0
01 wrz HV - Mal 5-3
Yurga Khanty Mansyisk 0
HC Red Star Kunlun 1
14 sie Yur - HC 3-4(OT)
Lillehammer 1
Storhamar 0
20 sie Lil - Sto 4-2
Ryazan 0
Zvezda Chekhov 1
24 sie Rya - Zve 0-2
Bern 0
Zug 1
23 sie Ber - Zug 0-4
Almaz 1
Amurskie Tigry 0
18 sie Alm - Amu 4-1
Gentofte Stars 0
Rødovre Mighty Bulls 2
23 sie Gen - Rø 1-2(OT)
28 sie Rø - Gen 4-3
Pelicans 0
Vaxjo 1
02 wrz Pel - Vax 2-2(OT)
Kassel Huskies 1
Adler Mannheim 0
03 wrz Kas - Adl 5-4
Herning Blue Fox 0
Dusseldorfer EG 1
20 sie Her - Dus 3-4
Chamonix 0
Epinal 1
03 wrz Cha - Epi 1-3
Salavat Ulaev UFA 1
Metallurg Novokuznetsk 0
17 sie Sal - Met 3-1
Admiral Vladivostok 0
Neftehimik Niznekamsk 1
17 sie Adm - Nef 2-3
Kometa 1
Znojmo 0
06 wrz Kom - Zno 4-1
KooKoo 1
HPK 1
26 sie Koo - HPK 1-2
09 wrz HPK - Koo 1-4
Biel 1
Klagenfurter AC 0
19 sie Bie - Kla 5-0
Sokol Krasnoyarsk 0
Yermak Anharsk 1
30 sie Sok - Yer 0-2
Krylya Sovetov 0
Dynamo St. Petersburg Juniors 1
27 sie Kry - Dyn 2-2(OT)
Kristall Saratov 0
Aryada-Akpars Volzhsk 1
27 sie Kri - Ary 3-4(OT)
Yuzhnyi Ural Orsk 0
Bars Kazan 1
14 sie Yuz - Bar 0-3
Belye Mehvedi 1
Mamonty Yugry 0
27 sie Bel - Mam 3-1
Avangard Omsk 1
Traktor 0
14 sie Ava - Tra 2-0
Sibir Novosibirsk 0
Avangard Omsk 1
13 sie Sib - Ava 0-2
Iserlohn Roosters 1
Krefeld Pinguine 0
02 wrz Ise - Kre 2-2(OT)
Straubing Tigers 1
Klagenfurter AC 0
11 wrz Str - Kla 6-4
MHC Spartak 0
Irbis Kazan 0
27 sie MHC - Irb 3-3(OT)
Olomouc 2
Trencin 0
30 sie Olo - Tre 5-0
02 wrz Tre - Olo 0-4
Klagenfurter AC 0
Ban. Bystrica 1
30 sie Kla - Ban 1-3
Langenthal 1
Visp 0
30 sie Lan - Vis 1-0
Vitkovice 0
Slovan 1
14 sie Vit - Slo 0-2
Ajoie 0
Löwen Frankfurt 1
30 sie Ajo - Lö 2-6
KooKoo 0
Assat 1
31 sie Koo - Ass 2-3(OT)
SønderjyskE 0
EfB Ishockey 1
31 sie Sø - EfB 1-3
SaiPa 0
KooKoo 1
01 wrz Sai - Koo 1-4
Sport 0
Ilves 1
01 wrz Spo - Ilv 2-5
HC Torpedo 1
Severstal Cherepovec 0
07 sie HC - Sev 1-0
Orebro HK 1
Leksand 0
01 wrz Ore - Lek 3-3(OT)
Ambri 1
Biel 0
02 wrz Amb - Bie 4-4(OT)
Mountfield 1
Kladno 0
02 wrz Mou - Kla 2-1(OT)
Schwenninger Wild Wings 1
Dornbirn 0
28 sie Sch - Dor 5-1
Lausanne 1
Salzburg 0
12 sie Lau - Sal 7-4
Dynamo St. Petersburg 0
Soligorsk 1
27 sie Dyn - Sol 1-1(OT)
Dornbirn 0
Augsburger Panther 1
02 wrz Dor - Aug 2-6
SCL Tigers 1
Iserlohn Roosters 0
24 sie SCL - Ise 2-1(OT)
Brynas 1
Karlskrona HK 0
03 wrz Bry - Kar 3-2
Belye Mehvedi 1
SKA-1946 1
25 sie Bel - SKA 1-2
28 sie Bel - SKA 2-2(OT)
Avtomobilist Yekaterinburg 0
Mamonty Yugry 1
25 sie Avt - Mam 1-4
Servette 0
Sparta 1
11 sie Ser - Spa 1-1(OT)
Karpat 0
Sport 1
06 wrz Kar - Spo 2-4
Toross Neftekamsk 1
Kristall Saratov 0
26 sie Tor - Kri 2-0
Mora 1
Leksand 0
06 wrz Mor - Lek 4-2
EfB Ishockey 0
Bremerhaven 1
28 sie EfB - Bre 4-6
SC Riessersee 0
Dornbirn 1
11 wrz SC - Dor 2-3
ERC Ingolstadt 0
Rapperswil-Jona Lakers 1
03 wrz ERC - Rap 3-4
Dinamo Riga 0
Dinamo Minsk 1
14 sie Din - Din 1-3
Barys Astana 0
Avtomobilist Ekaterinburg 1
17 sie Bar - Avt 3-6
CSKA Moscow 0
Dinamo Moscow 1
17 sie CSK - Din 0-2
Traktor 0
Sibir Novosibirsk 1
17 sie Tra - Sib 3-5
Yermak Anharsk 1
Kaztsink-Torpedo Ust-Kamenogorsk 0
26 sie Yer - Kaz 3-3(OT)
SKA St. Petersburg 1
Severstal Cherepovec 0
16 sie SKA - Sev 6-1
Olomouc 0
Karlovy Vary 1
18 sie Olo - Kar 1-2
Yuzhnyi Ural Orsk 1
Sputnik Nyzhnui Tahil 0
26 sie Yuz - Spu 2-0
Karlovy Vary 0
HC Torpedo 1
17 sie Kar - HC 2-2(OT)
HC Red Star Kunlun 1
Avtomobilist Ekaterinburg 0
15 sie HC - Avt 2-1
Lada Togliatti 1
Yurga Khanty Mansyisk 0
15 sie Lad - Yur 5-2
HK Sarov 0
Zvezda Chekhov 1
25 sie HK - Zve 0-2
Dynamo Tver 2
Chelmet Chelyabinsk 0
27 sie Dyn - Che 2-1
28 sie Che - Dyn 1-6
Dynamo St. Petersburg Juniors 0
Chaika 1
28 sie Dyn - Cha 3-4
Dusseldorfer EG 1
Bolzano 0
21 sie Dus - Bol 6-1
Salavat Ulaev UFA 1
Neftehimik Niznekamsk 0
19 sie Sal - Nef 3-0
Dynamo Tver 1
Dyzel Penza 0
24 sie Dyn - Dyz 3-0
Dornbirn 0
Biel 1
25 sie Dor - Bie 1-2
Krylya Sovetov 1
MVD 0
30 sie Kry - MVD 2-0
Bars Kazan 0
Chelmet Chelyabinsk 1
24 sie Bar - Che 1-3
Metallurg Magnitogorsk 0
Avangard Omsk 2
16 sie Met - Ava 1-4
17 sie Met - Ava 0-2
Martin 0
Vienna Capitals 1
27 sie Mar - Vie 1-2
MVD 0
Irbis Kazan 1
28 sie MVD - Irb 0-2
Havirov 0
Zlin 1
30 sie Hav - Zli 1-2
Slovan 1
Zlin 0
18 sie Slo - Zli 5-2
Khimik Voskresensk 0
VMF St Petersburg 1
27 sie Khi - VMF 2-2(OT)
Angers 1
Amiens 0
03 wrz Ang - Ami 4-3
Jokerit 1
Severstal Cherepovec 0
15 sie Jok - Sev 3-2
Dynamo St. Petersburg 3
VMF St Petersburg 0
28 sie Dyn - VMF 4-3
29 sie Dyn - VMF 2-2(OT)
05 wrz VMF - Dyn 1-4
Lausanne 1
Schwenninger Wild Wings 0
30 sie Lau - Sch 2-1
Khimik Voskresensk 0
Soligorsk 2
28 sie Khi - Sol 1-3
29 sie Sol - Khi 2-1
Olten 0
SCL Tigers 1
26 sie Olt - SCL 1-5
SKA-1946 1
Avtomobilist Yekaterinburg 0
27 sie SKA - Avt 3-0
Servette 0
Biel 1
16 sie Ser - Bie 4-5
Molot Perm 1
Toross Neftekamsk 0
31 sie Mol - Tor 3-2(OT)
Bremerhaven 1
Ritten Sport 0
02 wrz Bre - Rit 4-1
Ryazan 0
HK Sarov 1
23 sie Rya - HK 0-0(OT)
Stjernen 1
Manglerud/Star 0
30 sie Stj - Man 5-2
Gazovyk Tyumen 0
Sokol Krasnoyarsk 1
31 sie Gaz - Sok 0-1(OT)
Langenthal 1
Nové Zámky 0
31 sie Lan - Nov 3-2
Frisk-Asker 0
Lillehammer 1
05 wrz Fri - Lil 2-4
Brynas 1
Leksand 0
27 sie Bry - Lek 5-0
Grizzly Adams Wolfsburg 0
Eisbaren Berlin 1
02 wrz Gri - Eis 3-4(OT)
Gentofte Stars 0
Rungsted Cobras 1
30 sie Gen - Run 1-4
Krefeld Pinguine 1
Ritten Sport 0
03 wrz Kre - Rit 4-1
Sinupret Ice Tigers 1
Kolner Haie 0
09 wrz Sin - Kol 2-1
Löwen Frankfurt 0
Kolner Haie 1
02 wrz Lö - Kol 2-4
Karlskrona HK 1
Orebro HK 0
13 wrz Kar - Ore 2-0
Kloten Flyers 0
Rogle 1
02 wrz Klo - Rog 1-6
Ilves 0
Assat 2
06 wrz Ilv - Ass 1-2
08 wrz Ass - Ilv 2-1
Epinal 1
Strasbourg 1
07 wrz Epi - Str 5-6(OT)
10 wrz Str - Epi 2-4
THK Tver 1
Ryazan 0
03 wrz THK - Rya 4-0
Graz 99ers 1
Klagenfurter AC 0
09 wrz Gra - Kla 4-2
Vaxjo 1
Malmo 0
13 wrz Vax - Mal 2-1
Linkoping 0
Djurgården 1
13 wrz Lin - Dju 1-2
Metallurg Magnitogorsk 1
Sibir Novosibirsk 0
14 sie Met - Sib 3-2
Augsburger Panther 1
Rapperswil-Jona Lakers 0
04 wrz Aug - Rap 3-2
Barys Astana 1
Yurga Khanty Mansyisk 0
18 sie Bar - Yur 4-3
Yuzhnyi Ural Orsk 0
Kaztsink-Torpedo Ust-Kamenogorsk 1
27 sie Yuz - Kaz 3-3(OT)
Izhstal Izhevsk 1
Aryada-Akpars Volzhsk 0
26 sie Izh - Ary 3-2(OT)
Sputnik Nyzhnui Tahil 1
Saryarka Karaganda 0
27 sie Spu - Sar 4-1
Lada Togliatti 0
HC Red Star Kunlun 1
17 sie Lad - HC 0-4
Zvezda Chekhov 1
Krasnaya Armiya 0
31 sie Zve - Kra 3-2
Dynamo St. Petersburg Juniors 0
MHC Spartak 1
30 sie Dyn - MHC 3-3(OT)
Schwenninger Wild Wings 1
Ban. Bystrica 0
01 wrz Sch - Ban 4-0
Biel 1
Grenoble 0
31 sie Bie - Gre 7-1
Bars Kazan 1
Aryada-Akpars Volzhsk 0
05 wrz Bar - Ary 1-1(OT)
Zilina 1
Martin 0
30 sie Zil - Mar 2-2(OT)
Trinec 1
Zlin 0
01 wrz Tri - Zli 5-3
Slavia 0
Sparta 1
30 sie Sla - Spa 2-2(OT)
Jukurit 0
Pelicans 1
08 wrz Juk - Pel 0-1
Lausanne 1
Ban. Bystrica 0
03 wrz Lau - Ban 4-3(OT)
SCL Tigers 1
Grizzly Adams Wolfsburg 0
27 sie SCL - Gri 4-4(OT)
SCL Tigers 1
Servette 0
19 sie SCL - Ser 2-1
Bremerhaven 0
Iserlohn Roosters 1
03 wrz Bre - Ise 3-5
Gruner 0
Manglerud/Star 1
07 wrz Gru - Man 5-5(OT)
Grenoble 0
Ban. Bystrica 1
02 wrz Gre - Ban 0-5
Brynas 1
Orebro HK 0
08 wrz Bry - Ore 4-3
EV Ravensburg 0
Augsburger Panther 1
09 wrz EV - Aug 3-6
Iserlohn Roosters 0
Kolner Haie 1
11 wrz Ise - Kol 2-4
Rogle 0
Karlskrona HK 0
16 wrz Rog - Kar 2-2(OT)
Grizzly Adams Wolfsburg 1
Servette 0
23 sie Gri - Ser 4-2
Neftyanik Almetyevsk 0
Yuzhnyi Ural Orsk 1
31 sie Nef - Yuz 2-3
Karlovy Vary 1
Chomutov 0
30 sie Kar - Cho 6-2
Sparta Sarpsborg 1
Leksand 0
03 wrz Spa - Lek 4-2
Biel 0
Schwenninger Wild Wings 1
03 wrz Bie - Sch 1-4
Iserlohn Roosters 0
Dusseldorfer EG 1
09 wrz Ise - Dus 1-2(OT)
Dynamo Tver 0
Khimik Voskresensk 1
06 wrz Dyn - Khi 3-6
HeKi 0
Pelicans 1
09 wrz HeK - Pel 1-4
Visp 0
SCL Tigers 1
03 wrz Vis - SCL 2-4
ETC Crimmitschau 0
Bremerhaven 1
09 wrz ETC - Bre 2-5
Servette 1
Krefeld Pinguine 0
24 sie Ser - Kre 6-3
Chomutov 1
Litvinov 0
01 wrz Cho - Lit 3-1
Schwenninger Wild Wings 0
Bietigheim Steelers 1
09 wrz Sch - Bie 1-2
Rogle 0
Malmo 1
08 wrz Rog - Mal 1-2
SCL Tigers 1
Rogle 0
04 wrz SCL - Rog 6-2
Servette 1
Iserlohn Roosters 0
27 sie Ser - Ise 5-4
Bietigheim Steelers 0
Dusseldorfer EG 1
11 wrz Bie - Dus 2-5
Servette 1
AIK 0
03 wrz Ser - AIK 7-6
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Vasco da Gama 0-0 Corinthians
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Florida State Seminoles 0-0 Notre Dame Fighting Irish
    Zmiana statusu meczu: 1. Tercja
  • Cincinnati Bearcats 0-0 Temple Owls
    Zmiana statusu meczu: 1. Tercja
  • Washington Wizards 0-0 Memphis Grizzlies
    Zmiana statusu meczu: 1. kwarta
  • Philadelphia 76ers 0-0 Toronto Raptors
    Zmiana statusu meczu: 1. kwarta
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia