Zapowiedź 10. kolejki Lotto Ekstraklasy
Zapowiedź 10. kolejki Lotto Ekstraklasy
Po rozgrywkach Pucharu Polski i zmianach trenerów, znów nadchodzą Ekstraklasowe emocje
Turnieje

Wyniki Puchar Austrii

2017
2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Wyniki ostatnich meczów
Austria
Austria Cup
 
20 wrz
Kol 2
0-1
 
20 wrz
Kol 2
1-1
 
20 wrz
Kol 2
1-0
 
19 wrz
Kol 2
1-0
 
19 wrz
Kol 2
0-0
 
19 wrz
Kol 2
2-2
 
19 wrz
Kol 2
0-0
 
19 wrz
Kol 2
0-0
Następne mecze
Austria
Austria Cup
 
26 wrz 19:00
Kol 2
-
 
26 wrz 19:00
Kol 2
-
 
26 wrz 19:00
Kol 2
-

Drabinka Puchar Austrii

Runda 1 Runda 2
Karabakh Wien 1
BW Linz 5
16 lip Kar - BW 1-5
FC Stadlau 1
SV Wimpassing 2
15 lip FC - SV 1-2
SV Stripfing 0
Austria Lustenau 1
15 lip SV - Aus 0-1
ASKOe Oedt 3
ATSV Stadl Paura 1
14 lip ASK - ATS 3-1
FC Eurotours Kitzbühel 0
Linzer ASK 1
15 lip FC - Lin 0-1
Seekirchen 1
SV Grödig 2
14 lip See - SV 1-2
Wiener SC 0
Ried 4
15 lip Wie - Rie 0-4
Kalsdorf 0
Neusiedl 2
14 lip Kal - Neu 0-2
FC Schwarzach 1955 0
St.Florian 3
16 lip FC - St. 0-3
SC Weiz 2
SV Lafnitz 1
14 lip SC - SV 2-1
SC Mannsdorf 1
Kresta St. Andra 2
15 lip SC - Kre 1-2
ATUS Ferlach 1
SC Gleisdorf 3
15 lip ATU - SC 1-3
Vorwarts Steyr 1
FC Wacker Tirol 4
14 lip Vor - FC 1-4
Amstetten 1
Wiener Neustadt 0
14 lip Ams - Wie 1-0
Klagenfurt 0
Hartberg 5
16 lip Kla - Har 0-5
SV Horn 3
Polizei/Feuerwehr 1
14 lip SV - Pol 3-1
Hard 0
Sturm Graz 3
16 lip Har - Stu 0-3
Salzburg (A) 5
Kufstein 1
15 lip Sal - Kuf 5-1
Vöcklamarkt 7
Worgl 0
14 lip Vö - Wor 7-0
ASK Ebreichsdorf 0
Austria Wiedeń 0
14 lip ASK - Aus 0-0
Dornbirn 1
Altach 5
16 lip Dor - Alt 1-5
Hohenems 3
Union Gurten 4
15 lip Hoh - Uni 3-4
Schwaz 0
Rapid Wiedeń 2
16 lip Sch - Rap 0-2
ASK Elektra 2
Traiskirchen 1
16 lip ASK - Tra 2-1
Deutschlandsberg 0
Salzburg 7
15 lip Deu - Sal 0-7
Bad Sauerbrunn 0
ASK-BSC Bruck/Leitha 4
14 lip Bad - ASK 0-4
St. Johann 0
Kapfenberg 1
14 lip St. - Kap 0-1
SK Austria Klagenfurt 2
St. Polten 1
18 lip SK - St. 2-1
Parndorf 2
Vienna FC 1
14 lip Par - Vie 2-1
Pinzgau Saalfelden 1
Mattersburg 6
15 lip Pin - Mat 1-6
Lendorf 1
Adm/Modling 3
15 lip Len - Adm 1-3
Bad Gleichenberg 5
Wattens 1
15 lip Bad - Wat 5-1
SV Wimpassing 3
BW Linz 3
18 wrz SV - BW 3-3
ASKOe Oedt 2
Austria Lustenau 0
19 wrz ASK - Aus 2-0
SV Grödig 4
Linzer ASK 4
19 wrz SV - Lin 4-4
Neusiedl 0
Ried 1
19 wrz Neu - Rie 0-1
St.Florian 1
SC Weiz 0
19 wrz St. - SC 1-0
SC Gleisdorf 1
Kresta St. Andra 2
19 wrz SC - Kre 1-2
Amstetten 0
FC Wacker Tirol 1
19 wrz Ams - FC 0-1
SV Horn 3
Hartberg 3
19 wrz SV - Har 3-3
Salzburg (A) 1
Sturm Graz 2
20 wrz Sal - Stu 1-2
Vöcklamarkt 0
Austria Wiedeń 3
20 wrz Vö - Aus 0-3
Union Gurten 3
Altach 4
20 wrz Uni - Alt 3-4
ASK Elektra 0
Rapid Wiedeń 4
20 wrz ASK - Rap 0-4
ASK-BSC Bruck/Leitha 1
Salzburg 3
21 wrz ASK - Sal 1-3
SK Austria Klagenfurt
Kapfenberg
26 wrz SK - Kap -
Parndorf
Mattersburg
26 wrz Par - Mat -
Bad Gleichenberg
Adm/Modling
26 wrz Bad - Adm -
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Consadole Sapporo 0-0 Albirex Niigata
    Zmiana: 28' Wchodzi na boiska Kanayama Schodzi z boiska Gu
  • Consadole Sapporo 0-0 Albirex Niigata
    Kartka Kartka: 22' Tomiyama
  • Chunichi Dragons 0-8 Yokohama BayStars
    Zmiana statusu meczu: 1. zmiana
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    GolGol: 13' Carcone
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    GolGol: 52' Yamamoto
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    GolGol: 44' Rodin
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    Kartka Kartka: 58' Carcone
  • Edmonton Oilers 5-3 Vancouver Canucks
    GolGol: 44' Pakarinen
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia